فرماندار شهرستان پارس‌‌اباد گفت: زلزله پارس‌‌آباد تا به این لحظه یک نفر کشته و ۲ نفر مصدوم داشته است و دستور آماده‌باش یک هفته‌ای به تمامی دستگاه‌های امدادی و اجرایی شهرستان صادر شده است.

به گزارش تبریزمن، اکبر صمدی در جریان بازدید از نقاط مختلف شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: زمین لرزه‌ای به قدرت ۵ ریشتر شهر پارس‌آ‌باد مغان  و چند شهر شمالی استان اردبیل را به لرزه درآورد که این زمین لرزه در ۱۱۳ کیلومتری شمالغرب باکو مرکز کشور آذربایجان و ۱۲۶ کیلومتری شمال شرق کوشلو در استان اردبیل رخ داده است.

وی گفت: طبق آخرین آمار این تلفات جانی این زلزله، یک نفر کشته و ۲ نفر مصدوم بوده است که دستور آماده‌باش یک هفته‌ای به تمامی دستگاه‌های امدادی و اجرایی شهرستان پارس‌‌آباد صادر شده و این زلزله سبب تخریب برخی از تأسیسات زیربنایی آب و گاز شهرستان پارس‌آباد نیز شده است.

فرماندار شهرستان پارس‌‌آباد افزود: به دلیل شدت زلزله رعب و وحشت در میان مردم شهرستان پارس‌آباد ایجاد شده و به دلیل پس لرزه‌های این زلزله، مردم در کوچه و خیابان‌ها به سر می‌برند که گشت‌های نیروی انتظامی با فعالیت گسترده خود امنیت را در سطح شهر حاکم کردند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :