روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی تبریز زمان بلیت فروشی دیدار این تیم با پاختاکور ازبکستان از هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا در گروه سوم مرحله مقدماتی را اعلام کرد.

به گزارش تبریزمن، بر این اساس بلیت فروشی این بازی از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۱۸ فروردین در باجه های فروش بلیت استادیوم ۷۰ هزار نفری یادگار امام (ره) تبریز آغاز می شود و دارندگان کارت هواداری که بلیت های خود را به صورت الکترونیکی شارژ کرده اند، می توانند بلیت کاغذی خود را از باجه شماره ۱۵ دریافت نمایند.

دیدار دو تیم تراکتورسازی ایران و پاختاکور ازبکستان راس ساعت ۱۹ و ۱۵ دقیقه فردا / چهارشنبه / برگزار می شود.

در همین زمینه معاون اجرایی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از اتخاذ تمهیدات برای انتقال تماشاگران به ورزشگاه خبر داد و اعلام کرد: با توجه به در پیش بودن بازی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز و پاختاکور ازبکستان، برنامه ریزی لازم جهت خدمات رسانی ویژه برای جابجایی و انتقال هواداران پرشور تیم فوتبال تراکتورسازی به استادیوم یادگار امام (ره) انجام گرفته است.

رضا نوتاش افزود: هیچ محدویتی در تامین اتوبوس ها برای سرویس دهی به تماشاگران نخواهیم داشت و سرویس دهی توسط اتوبوس های بخش خصوصی تحت نظارت شرکت واحد اتوبوسرانی انجام خواهد شد و بعد از اتمام مسابقه نیز دومین مرحله از خدمات رسانی در مسیرهای برگشت صورت می پذیرد.

وی اضافه کرد: تماشاگران و هواداران فهیم و پرشور فوتبال جهت عزیمت به استادیوم یادگار امام (ره) می توانند روز چهارشنبه به مقصد استادیوم یادگار امام (ره) از طریق مبادی میدان ستارخان، چهارراه عباسی، میدان جهاد، اول چهارراه طالقانی می توانند از ناوگان حمل و نقل عمومی بهره مند شوند.

دیدار رفت این دو تیم روز ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ در تاشکند با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم پاختاکور به پایان رسید.

تیم تراکتورسازی تبریز با شش امتیاز صدرنشین گروه سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیاست و تیم های الهلال عربستان با پنج، پاختاکور با چهار و الجزیره امارات با یک امتیاز در رده های بعدی قرار دارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :