دبیرکل فدراسیون با ارسال نامه به باشگاه های سپاهان، ذوب آهن، نفت تهران و تراکتورسازی تبریز از الزام حضور نمایندگان این باشگاه ها جهت شرکت در کارگاه آموزشی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۶ خبر داد.

 به گزارش تبریزمن،  با توجه به نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا در ارتباط با حضور نمایندگان باشگاه های سپاهان، ذوب آهن، نفت تهران و تراکتورسازی تبریز، مدیر تیم و مدیر رسانه ای تیم های ذکر شده باید در کارگاه آموزشی لیگ قهرمانان ۲۰۱۶ که ۱۹ و ۲۰ آذرماه ۹۴ در مقر ای اف سی در مالزی برگزار می شود، حضور داشته باشند.

در این نامه تاکید شده است که مدیر تیم و مدیر رسانه ای تیم باید همان افرادی باشند که در مسابقات روی نیمکت می نشینند. عدم حضور این افراد در کارگاه آموزشی منجر به جریمه پنج هزار دلاری برای هر نفر و عدم صدور آی دی کارت جهت حضور در مسابقات می شود.

از دیگر موارد نامه دبیرکل فدراسیون به باشگاه های فوق الذکر الزام هر کدام از چهار باشگاه نسبت به تهیه و تکمیل کردن فایل معرفی نامه، عکس رنگی سایز پاسپورت از همه بازیکنان، عکس تیمی، عکس ورزشگاه، برنامه پروازی و فرم تجهیزات مطابق با چک لیست ارسالی است.

باشگاه های سپاهان، ذوب آهن، نفت تهران و تراکتورسازی تبریز تا تاریخ ۱۰ آبان فرصت دارند تا موارد درخواستی را جهت ارسال به ای اف سی در قالب DVD به روابط بین الملل فدراسیون تحویل بدهند.

لازم به ذکر است قرعه کشی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۶ ساعت ۱۶ (به وقت محلی) ۱۹ آذرماه ۹۴ در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :