معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز اعلام کرد که شهروندان، با برنامه های جشنواره زمستانی همدلانه، اوقات خاطره انگیزی را تجربه خواهند کرد.

به  گزارش تبریزمن، حجت الاسلام احمدحمیدی، با بیان اینکه این معاونت تمام برنامه‌ریزی‌های اصولی خود را برای برگزاری جشنواره‌ای به مراتب باشکوه و پربار عملی کرده است، افزود: برنامه‌های تدوین شده جشنواره همدلانه زمستانی تبریز برای عموم شهروندان در نظر گرفته شده است و انتظار می‌رود که این جشنواره بتواند به مطالبات مردم در بخش نیازهای فرهنگی پاسخ دهد.

وی افزود: ایجاد نشاط اجتماعی، برنامه ریزی نظام مند برای اوقات فراغت، کشف استعدادهای شهروندان نخبه، تقویت مراکز فرهنگی محلات تبریز، توجه به کانون گرم خانوادها و ایجاد بستری برای انتقال آموزه های شهروندی و آیینی، انقلابی و توامندسازی شهروندان در حوزه  اجتماعی وسلامت از اهدافی است که این معاونت برای تحقق آنها تلاش می کند.

حمیدی گفت: طرح همدلانه  با هدف تحقق شعار سال وافزایش همدلی در بین شهروندان در قالب جشنواره زمستانی با ببیش از ۴۰۰ برنامه فرهنگی هنری انقلابی ورزشی گردشگری  وسلامت با مشارکت شهروندان عزیز در کلیه مراکز فرهنگی وسلامت شهرداری تبریز برگزار می شود.

وی افزود: با توجه به شرایط انتخاباتی در زمستان امسال، امیدواریم شهروندان عزیز، با بهره گیری از نتایج برنامه های این جشنواره، با شور و شوقی مضاعف، در انتخابات پیش رو و در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن، شرکت کنند.

 معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریزاز عموم شهروندان دعوت کرد تا با حضور در این جشنواره، مشوق خادمان فرهنگی شهر در بهبود کیفیت خدمات به شهروندان باشند.

وی ابراز امیدواری کرد که این جشنواره بتواند به مانند سایر فعالیت های فرهنگی شهرداری تبریز، در خاطره ها ماندگار شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :