استاندار آذربایجان شرقی، گفت: هر رأی در صندوق، مهر تأییدی بر نظام جمهوری اسلامی است لذا وظیفه همگانی این است که زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم شده و مشارکت افزایش یابد.

به گزارش تبریزمن، اسماعیل جبارزاده عصر امروز در جلسه فرمانداران و هیئت‌های نظارت بر انتخابات شوراهای آذربایجان شرقی که در استانداری برگزار شد، با تاکید بر اینکه شوراها بازوی دولت در اداره بهتر امور است تا فعالیت‌ها را به خود مردم واگذار کنیم، اظهار داشت: اگر چند شورا از ۶ هزار شورای آذربایجان شرقی تخلف کرده نباید کل شورا را زیر سؤال برد.

وی تاکید کرد: خدمات ارائه شده در این چهار دوره شورا بسیار بیشتر از ایرادات موجود به برخی اعضای شورا و برخی خلاءهای قانونی است.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه در هر انتخابات قبل از فرد منتخب، دشمنان به تعداد حضور و میزان مشارکت توجه می‌کنند، افزود: هر رأی در صندوق، مهر تأییدی بر نظام جمهوری اسلامی است لذا وظیفه همگانی این است که زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم شده و مشارکت افزایش یابد.

جبارزاده با تاکید بر اینکه وجود سلایق و تفکرات مختلف در همه جا طبیعی است، گفت: بیش از ۸۰ میلیون جمعیت داریم که اختلاف سلیقه و گرایش طبیعی است ولی مهم این است که افراد در چهارچوب نظام امکان حضور در رقابت سالم را داشته باشند و منتخب برای همه قابل احترام باشد.

وی با بیان اینکه همه مردم و فرمانداران تفکر و سلیقه سیاسی دارند، مهم این است که در مسئولیت خود فکر سیاسی را مداخله ندهیم، تصریح کرد: باید زمینه را برای رقابت سالم افراد فراهم کنیم چراکه جانبداری و علیه کسی حرف زدن درشان مجریان انتخابات نیست.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :