فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری زن و شوهر سارق طلافروشی های تبریز خبر داد و گفت: در این رابطه سه فقره سرقت به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال توسط پلیس امنیت عمومی کشف شد.

به گزارش تبریزمن، سرهنگ پاسدار فرهنگ نوروزی روز سه شنبه در تشریح جزئیات این خبر، افزود: به دنبال کسب خبر مبنی بر سرقت طلاجات سه باب مغازه زرگری توسط زوج جوان در تبریز، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور ویژه پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد که زوج جوان با مراجعه به طلافروشی از غفلت صاحبان زرگری ها سوء استفاده کرده و چند قطعه طلا به ارزش بیش از ۲۰۰میلیون ریال به سرقت برده اند.

نوروزی اظهار کرد: ماموران، سارقان را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در عملیاتی غافلگیرانه حین پرسه زنی در اطراف مغازه های طلافروشی دستگیر و اموال مسروقه را کشف کردند.

وی ادامه داد: سارقان پس از دستگیری به سرقت های خود اعتراف کردند و با تشکیل پرونده مقدماتی جهت بررسی تخصصی به پلیس آگاهی استان معرفی شدند.

به نقل از خبرگزاری ایرنا، فرمانده انتظامی تبریز با تاکید بر قاطعیت پلیس در برخورد با مجرمین، خاطر نشان کرد: رعایت توصیه و هشدارهای پلیس از مولفه هایی است که می تواند عاملی مهم در پیشگیری از بروز سرقت باشد و از سویی پلیس نیز شبانه روز آماده پاسخگویی به مردم است و تلفن ۱۱۰ راهی آسان برای ارتباط با پلیس است .

 

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :