کاظم محمودی گفت: نسبت به سال گذشته برخی نقاط ضعف، به خصوص در خط دفاعی برطرف شده اند اما زهر خط حمله برای گلزنی و گرفتن امتیازات بازی ها گرفته شده است. 

به گزارش تبریزمن، کاظم محمودی مربی اسبق تیم تراکتورسازی تبریز در خصوص شرایط این تیم و نیز بازی حساس با فولاد به خبرنگار تبریزمن گفت: عملکردی که تیم در ۷ بازی گذشته از خود به نمایش گذاشته به هیچ وجه قابل قبول و راضی کننده نبوده است و جو موجود در باشگاه باعث حساسیت دو چندان مصاف با فولاد شده است.

وی ادامه داد: شاگردان اسکوچیچ در تیم فولاد عملکرد به مراتب بدتری از تراکتورسازی داشته اند و مطمئنا بسیار پرتلاش و با انگیزه برای کسب سه امتیاز کامل بازی وارد زمین بازی خواهند شد. شرایط جوی و آب و هوای متفاوت حاکم در اهواز نیز کار بازیکنان تراکتور را به مراتب دشوارتر از حریف خواهد کرد.

محمودی در پاسخ به این سوال که علت اصلی عدم نتیجه گیری مناسب تراکتور در فصل جاری چیست، اظهار کرد: پس از گذشت ۷ هفته از رقابت های لیگ و نزدیک به سه ماه از بسته شدن تیم، هنوز هم ناهماهنگی و بی انگیزگی در تیم مشاهده می شود. البته عملکرد دفاعی تا حدی بهبود یافته اما در خط حمله تیم به دلیل نبود گزینه های متعدد برای سرمربی و نیز حضور تنها دو بازیکن نه چندان آماده و با کیفیت، مشکلاتی دیده می شود.

وی افزود: نسبت به سال گذشته برخی نقاط ضعف، به خصوص در خط دفاعی برطرف شده اند اما زهر خط حمله برای گلزنی و گرفتن امتیازات بازی ها گرفته شده است. همچنین بهتر است کادرفنی تیم با توجه به شرایط خاص هر بازی، تاکتیک و اهداف خاصی را نیز دنبال کنند و اینگونه نباشد که در تمام مسابقات، تیم به یک صورت عمل کند.

مربی اسبق تراکتورسازی در خاتمه تاکید کرد: تعطیلات اول لیگ و نیز تعطیلات بیست روزه اخیر بهترین فرصت بود تا تراکتورسازان نقاط ضعف خود را تقویت کرده و اشکالات را پوشش دهند، با این حال در صورتی که سیستم بازی تیم اندکی تغییر کرده و با تغییرات احتمالی در نیم فصل انگیزه بازیکنان افزایش یابد، می توان به آینده تراکتورسازی در فصل جاری امیدوار بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :