هفته ششم لیگ برتر بدون احتساب دیدار پرسپولیس و سایپا و دیدار عقب افتاده نفت تهران استقلال اهواز به پایان رسید. در دیدار های این هفته تیم فوتبال سپاهان در دیدار خانگی مقابل تراکتورسازی متوقف شد و این می تواند به از دست دادن صدرجدول برای اصفهانی ها تمام شود.

به گزارش تبریزمن، هفته ششم لیگ برتر بدون احتساب دیدار پرسپولیس و سایپا و دیدار عقب افتاده نفت تهران استقلال اهواز به پایان رسید. در دیدار های این هفته تیم فوتبال سپاهان در دیدار خانگی مقابل تراکتورسازی متوقف شد و این می تواند به از دست دادن صدرجدول برای اصفهانی ها تمام شود.

قهرمان و نایب قهرمان فصل گذشته در حالی یکی از حساس‌ترین دیدارهای فصل را برگزار می‌کردند که زردپوشان اصفهانی همچنان در صدر جدول قرار داشتند اما تبریزی‌ها خیلی پائین تر از رتبه فصل پیش خود ظاهر شده بودند.

در نیمه نخست تراکتورسازی با استفاده از کندی خط دفاع سپاهان نبض بازی را در دست گرفت و درست همانند بازی که چند هفته پیش پرسپولیس برابر سپاهان ارائه داده بود با پرس در میانه میدان اجازه طراحی حمله روی زمین به سپاهان نمی‌داد. سپاهانی‌ها نیز ناچاراً بازی را روی هوا آوردند و بیشتر روی پاس‌های پشت مدافعان ایجاد موقعیت می‌کردند.

به نقل از خبرگزار ی فارس، وزش باد شدید در نیمه نخست مزید بر علت بود تا نیمه کم افت و خیزی را شاهد باشیم.تراکتورسازی اما همانند ۵ هفته گذشته در نیمه دوم افت کرد و این سپاهان میزبان بود که نبض بازی را در دست گرفته بود و بیش از حریف قدرتمند خود به دنبال گلزنی بود.

زردپوشان اصفهانی که تنها مهدی شریفی را در حمله خود داشتند در نیمه دوم کاملاً بازی را در دست داشتند اما در غیاب مهره‌های کلیدی زورشان به مدافعان تراکتورسازی نرسید تا دیداری که می‌توانست یکی از جذاب‌ترین بازی‌های لیگ باشد با تساوی کسل کننده بدون گل به پایان برسد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :