به گزارش تبریزمن، دو تیم شهرداری تبریز و پارسه تهران از سری رقابت های هفته بیستم لیگ دسته یک فوتبال کشور و از ساعت ۱۶:۳۰ در زمین چمن اختصاصی باشگاه شهرداری تبریز به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

در این دیدار که علاوه بر هواداران شهرداری تبریز، هوادارن قدیمی ترین تیم فوتبال آذربایجان، ماشین سازی نیز شاگردان خداداد عزیزی را تشویق می کردند، انتظار می رفت تیم میزبان با توجه به قرعه ی استراحتی که هفته ی گذشته به نام آنها درآمده بود، طبیعتا از آمادگی بیشتری برخوردار بوده و برای کسب سه امتیاز با مشکل مواجه نشوند.

در صورتی که تیم شهرداری تبریز در نیمه اول بازی کاملا بی انگیزه و محتاطانه ظاهر شده و موفق به گلزنی یا حتی خلق موقعیت نیز نشد. تا اینکه تیم میهمان قبل از آن ها دست به کار شده و قفل دروازه ها را در دقیقه ۵۵ بازی و به وسیله محمد شادکام به ثمر رساند.

پس از به ثمر رسیدن این گل نیز شاگردان خداداد چندان لایق گلزنی نشان ندادند اما پس از گذشت بیست دقیقه و به وسیله ی احسان پیر هادی بازی را به تساوی کشاندند. در دقایق باقی مانده نیز هیچ یک از دو تیم موفق به گشودن دروازه دیگری نشدند تا بازی با همان نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یابد.

DSC_0003

علی رغم اینکه تیم پارسه تهران جزو مدعیان قهرمانی در این فصل رقابت ها و صعود به رقابت های لیگ برتر می باشد، تیم شهرداری تبریز نیز با توجه به استراحت بیشتر نسبت به حریف، برخورداری از امتیاز میزبانی و از همه مهمتر نتایج ضعیف هفته های اخیر به همراه خطر سقوط به لیگ دسته یک، باید در این دیدار بسیار کوشاتر و بهتر ظاهر می شد تا وضعیت خود در جدول رده بندی را بیش از این بدتر نکند.

این نتیجه، سومین تساوی پی در پی شاگردان خداداد عزیزی و نیز پنجمین بازی پشت سرهم بدون برد آنان می باشد. با اوضاع کنونی و وضعیت بازی که تیم شهرداری تبریز با آن رو به رو است، بعید نیست تا در دو هفته پایانی رقابت ها با کسب نتایج مشابه، سهمیه لیگ یکی خود را نیز از دست داده و هم هواداران خود و هم ماشین سازی ( که امیدوار بودند سال آینده با انتقال امتیاز تیم شهرداری، در کوران رقابت های لیگ یک حضور داشته باشند) را ناامید کند.

تیم شهرداری تبریز هم اکنون با ۲۰ امتیاز در رده نهم جدول چهارده تیمی رقابت های گروه ب لیگ دسته اول کشور قرار داشته و باید در دو هفته آینده ابتدا در یزد به مصاف فولاد این شهر رفته و در هفته پایانی رقابت ها نیز در تبریز میزبان گل گهر سیرجان باشد. شهرداری به احتمال زیاد می تواند با کسب ۶ یا حتی ۴ امتیاز از این دو بازی، سهمیه خود را حفظ کرده و حضور در لیگ دسته دو را تجربه نکند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :