به گزارش تبریزمن، “شهرام عباس پناهی” سرپرست تیم فوتبال ساحلی شهرداری تبریز، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن،در خصوص آخرین وضعیت این تیم گفت: خوشبختانه تیممان در وضعیت بسیار خوبی به سر می برد. با تغییری که در کادر فنی تیم داشتیم، با حضور شهرام دانا کار به عنوان سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان، بازیکنان با شور و شوق خاصی تمرینات خود را ادامه دادند. همگی هم قسم شده اند تا با شروع دور جدید بازی ها، در تمام بازی ها به پیروزی رسیده تا بتوانیم در نهایت قهرمان لیگ شویم.

وی ادامه داد: حامد قربان پور دروازه بان پیشین تیم ملی به همراه ۲ بازیکن ملی پوش دیگر به تیم اضافه خواهند شد تا بتوانیم قهرمانی لیگ را از آن خود کنیم. همچنین برای آمادگی هر چه بهتر در مسابقات،با حمایت های مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری و آقای سید قصاب، فردا شب تبریز را به مقصد ساری ترک خواهیم کرد تا اردوی یک هفته ای در آن شهر برگزار کنیم.

فوتبال ساحلی

سرپرست تیم فوتبال ساحلی شهرداری در خصوص بازی ها و جدول لیگ اظهار داشت: در تاریخ ۹ مرداد از ساعت ۱۸:۱۵ در پارک صنعت تبریز میزبان گلسا پوش یزد می باشیم. با توجه به اینکه تیم یزد با ۱۶ امتیاز در رده اول جدول مسابقات حضور دارد در صورت پیروزی در این مسابقه می توانیم به صدر جدول صعود کنیم. همچنین تیم قوی سپید انزلی نیز با ۱۵ امتیاز در رده دوم قراردارد. ما نیز با ۱۴ امتیاز در رده سوم جدول حضور داریم.

وی در پایان با تشکر از مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز عنوان کرد: دکتر سهرابی توجه ویژه‌ای به این رشته دارند که جا دارد از وی و آقای سید قصاب عصر جدید که زحمات زیادی برای این تیم کشیده‌اند تشکر کنم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :