معاون اجرایی شرکا واحد اتوبوسرانی تبریز از کاهش ساعات کار اتوبوسهای شرکت واحد به ساعت ۲۱ با تغییر ساعت رسمی کشور خبر داد.

به گزارش تبریزمن، علیرضا نوتاش با اعلام این مطلب گفت: از روز یکشنبه پنجم مهر ماه، ساعات کاری ناوگان شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در کلیه خطوط ملکی و خصوصی تغییر خواهد کرد.

وی در ادامه به ساعات کاری ناوگان اشاره کرد و افزود: تمامی ناوگان شرکت واحد اتوبوسرانی در خطوط شهری در روزهای عادی از ساعت ۶/۱۵ الی ۲۱ و در خطوط حومه از ساعت ۶/۱۵ الی ۲۰/۴۵ خواهد بود. نوتاش تصریح کرد: در روزهای تعطیل نیز ساعات کاری کلیه خطوط از ساعت ۷/۱۵ الی ۲۰/۳۰ خواهد بود.

وی افزود: با توجه  به عوامل مختلف از جمله کاهش دما و سردی  مستمر هوا،  کاهش قابل  توجه مسافر در تمامی خطوط و در راستای مدیریت هزینه بویژه هزینه سوخت  و جلوگیری از استهلاک اتوبوسها  ساعت کاری ناوگان اتوبوسرانی از ساعت ۲۱/۳۰ به ساعت ۲۱ تغییر خواهد یافت.

معاون اجرایی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز در پایان تصریح نمود : در کنار این خدمات، تمامی مدیران و مسئولین حوزه اجرایی و گشتهای نظارت و بازرسی جهت نظارت بر عملکرد و خدمات ناوگان در پایانه ها و نقاط مختلف استقرار خواهند یافت.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :