رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز گفت : ساعت ۱۲ بلیط فروشی دیدار تیمهای تراکتورسازی و الجزیزه امارات آغاز میشود.

به گزارش تبریزمن، ستوده نژاد تصریح کرد : دربهای استادیوم ۷۰هزار نفری یادگار امام ره ساعت ۱۲  باز و بلیط فروشی آغاز خواهد شد .

وی تصریح کرد :تلاش اداره کل ورزش و جوانان استان و اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز و ارگانها و نهادهای دولتی و اجرایی مهیا کردن محیطی سالم و آرام برای هواداران فهیم تبریز و استان و تیم تراکتورسازی است و در این راه نیز اقدامات و موفقیت های خوبی را داشته است.

وی افزود : همه الزامات AFC و فدراسیون فوتبال برای بازیهای تیم تراکتورسازی در جام باشگاههای آسیا مهیاست و مشکلی برای برگزاری این رقابت وجود ندارد.

تراکتورسازی و الجزیره امارات در چارچوب هفته اول لیگ قهرمانان آسیا روز چهارشنبه در ورزشگاه یادگار امام به مصاف یکدیگر می‌روند.

امروز سهیل مهدی و محمدرضا کسرایی به تبریز سفر می‌کنند و از امکانات ورزشگاه یادگار امام بازدید می‌کنند. این بازدید یک روز قبل از بازدید نماینده‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا اتفاق می‌افتد که اگر نقص و ایرادی وجود دارد تا فردا برطرف شود و زمان بازدید نماینده‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا مشکلی به وجود نیاید.

ورزشگاه یادگار امام تبریز برای چهارمین سال متوالی میزبان مسابقات تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا است.

ناظر و نماینده کنفدراسیون آسیا فردا به تبریز سفر می‌کند. همچنین قرار است روز سه‌شنبه مانور مراسم قبل از برگزاری بازی در ورزشگاه برگزار شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :