مدیرعامل باشگاه دبیری تبریز گفت: سیاستگذاری باشگاه دبیری تبریز در این فصل قرار گرفتن بین چهارم تیم بود، اما با کمی تلاش بیشتر می‌توانستیم حتی به قهرمانی هم دست یابیم.

به گزارش تبریزمن، شهرام دبیری اظهار داشت: تیم دبیری تبریز امسال در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور نتایج خوبی را کسب کرده و ۱۲ هفته نیز بدون شکست بوده که می‌توانست با ادامه این روند، امروز جزو مدعیان قهرمانی در هفته پایانی این رقابت‌ها باشد.

وی گفت: سیاستگذاری باشگاه قرار گرفتن بین چهار تیم اول لیگ برتر بود که خوشبختانه تحقق یافت و نباید فراموش کنیم که ما تا نیم فصل دو بازیکن را از دست داده و دو سه مصدوم هم داشتیم و برای هر بازی با کمبود بازیکن مواجه بودیم.

دبیری در مورد سیاست باشگاه در مورد فصل آینده گفت: قطع به یقین سال آینده برای قهرمانی لیگ برتر فوتسال کشور برنامه‌ریزی می‌کنیم و یک تیم قوی را مهیا خواهیم کرد و چشم‌انداز دو ساله باشگاه دبیری تبریز کسب عنوان قهرمانی فوتسال آسیا است.

تیم فوتسال دبیری تبریز یک هفته مانده به اتمام لیگ برتر فوتسال کشور با ۴۲ امتیاز در مکان چهارم قرار داشته و بازی پایانی این تیم برابر آذرخش بندرعباس تشریفاتی بوده و در رده این تیم تاثیری نخواهد گذاشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :