نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در پیام نوروزی سال ۹۵ گفت: سال ۹۴ به خصوص در اواخر آن شاهد حضور چشمگیر مردم در صحنه انتخابات صحنه وفاداری به نظام و رهبری بود و امیدواریم سال جدید نیز سال گشایش در مشکلات اقتصادی و فرهنگی باشد.

به گزارش تبریزمن، آیت الله محسن مجتهد شبستریاظهار کرد : حضور مردم در صحنه انتخابات آزمون الهی بود .

امام جمعه تبریز با بیان اینکه عید نوروز مبدا تحول در عالم طبیعت است، فرارسیدن عید را محضر مقام معظم رهبری و قاطبه مردم ایران به خصوص مردم ولایتمدار آذربایجان تبریک و تهنیت، گفت و سال ۹۵ را سالی پرخیر و برکت با امنیت ،عافیت ،سال پیروزی و موفقیت برای تمام مردم مسلمان جهان آرزو کرد .

آیت الله شبستری با اشاره به حضور مردم در صحنه های مختلف سیاسی و اجتماعی،خاطر نشان کرد: در سال گذشته حضور مردم در صحنه چشمگیر بود هم در آزمون الهی شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن و هم در آزمون دو انتخابات بزرگ خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی که مردم آذربایجان و ملت ایران سرافراز از این آزمون خارج شدند و با حضور در صحنه ضمن نمایش وفاداری به نظام به ندای رهبری لبیک گفتند.

وی اضافه کرد: در سال جدید نیز با عمل به فرموده های رهبری و اهتمام و عنایت بیشتر به منویات رهبر معظم انقلاب به طور قطع توفیق بیشتری را کسب خواهیم کرد .

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه در زمینه های اقتصاد و فرهنگ مشکلاتی در کشور وجود دارد، گفت : با اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی توسط دولت و مردم بسیاری از مشکلات اقتصادی قابل رفع است.

آیت الله مجتهد شبستری اظهار کرد : در مورد مسائل فرهنگی نیز رهبر انقلاب و دلسوزان نظام دغدغه دارند و اگر مسئولان و فرهنگیان به آنها توجه کنند شاهد گشایش مشکلات اقتصادی و فرهنگی در سال جدید خواهیم بود .

امام جمعه تبریز تاکید کرد : در سال ۹۵ باید همگی مصمم باشیم تا نیت ها خالص، اعمال قربت الی الله باشد و به وظایف فردی و اجتماعی کامل عمل کنیم؛ به خصوص وحدت ملی و همکاری همگانی بیش از پیش در جامعه محقق شود، زیرا با این شرایط به اغلب مشکلات فائق می آئیم .

آیت الله مجتهدشبستری گفت : با تحقق موارد اشاره شده نه تنها در داخل کشور، بلکه در سطح منطقه ای و جهانی شاهد این معنی خواهیم بود که توطئه ایادی استعمار خنثی و ایران به قله های رفیع افتخار نائل می شود و مدافعان حرم بر مستکبرین پیروز خواهند شد و شر داعشی ها هم به خودشان برمی گردد .

وی افزود : به فضل خدا در سال جدید ما شاهد شکوفایی ایران عزیز و موفقیت جهان اسلام خواهیم بود .

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی همچنین با تبریک سال نو به خانواده های ایثارگران،شهدا و تمام کسانی که صادقانه به این مملکت خدمت می کنند ،علو درجات را برای امام راحل ،شهدای انقلاب و شهدای حرم مسئلت کرد و افزود : خداوند آنان را با شهدای بدر و احد محشور فرماید .


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :