مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز تمدید حضور سعید آقایی و سامان نریمان جهان در تیم فوتبال تراکتورسازی را هدیه ای برای هواداران پرشور فوتبال تبریز دانست.

به گزارش تبریزمن، با توجه به اتمام دوره مقدس خدمت سربازی دو بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز که در تیم تراکتورسازی حضور داشتند و بنا به شرایط تیم اول شهر، با تمدید حضور آنان در این تیم موافقت گردید.

براین اساس و در راستای کمک به تقویت تیم فوتبال تراکتورسازی، محمدرضا زنوزی، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه سرمایه گذاری دریک و مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز، با انتقال سعید آقایی و سامان نریمان جهان به تیم فوتبال تراکتورسازی تا پایان فصل پانزدهم لیگ برتر موافقت نموده و آن را هدیه ای به هواداران پرشور فوتبال تبریز قلمداد کرد.

به نقل از روابط عمومی باشگاه گسترش فولاد، مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز با ابراز امیدواری نسبت به موفقیت تیم فوتبال تراکتورسازی در رقابت های لیگ برتر، جام حذفی و مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، خواستار حمایت بیش از پیش هواداران پرشور فوتبال تبریز از این تیم شد.

در چند روز اخیر هواداران تراکتورسازی از جدایی آقایی و نریمان جهان نگران بودند که با این خبر، تراکتورسازان می توانند تا به اینجای کار بدون جدایی بازیکنان خود به بازی ها ادامه دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :