به گزارش تبریزمن، در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتورسازی تبریز میزبان تیم نفت تهران بود که بازی با نتیجه تساوی سه بر سه خاتمه یافت. تراکتورسازان با این تساوی ۵۸ امتیازی شده و با تفاضل گل بیشتر نسبت به نفت تهران در رده دوم جدول قرار گرفت و نایب قهرمان لیگ برتر شد.

با توجه به اتفاقات شب گذشته، تمام عوامل تیم و باشگاه تراکتورسازی و همچنین هواداران پرتعداد این تیم از اینکه تراکتورسازی نتوانست قهرمان لیگ برتر شوند ناراحت شده اند. ولی اتفاقاتی که در داخل بازی رخ داد وابهاماتی که بوجود آمد انتظار می رفت بیشتر و بهتر از هر جایی وبسایت رسمی باشگاه که مدتی است شکل و شمایل جدید و بهتری به خود گرفته، به این موضوعات می پرداخت.

هواداران تراکتورسازی از دیشب با هر بار رفتن به سایت رسمی باشگاه با خبر ” تراکتورسازان ساعت ۱۷ راهی استادیوم می شوند ” که ساعت ۱۶:۲۹ در خروجی سایت قرارداده شده است مواجه می شوند.

بعد از گذشت ۲۱ ساعت از درج خبر، اخبار یا تصاویری مبنی بر این بازی و اتفاقات آن در وبسایت خبری باشگاه تراکتورسازی قرار داده نشده است!

برخلاف عوامل باشگاه تراکتورسازی، هواداران ناامید نشده اند و در فضا مجازی با نوشتن مطالبی چون ” ما حالا حالا ها عاشق تراکتور هستیم، خواهیم آمد و ناامید نشده ایم ” همچنان از تیم محبوب خود حمایت می کنند.

asdfdsa


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :