سرخپوشان تراکتورسازی در یک بازی نه چندان جذاب مقابل سایپا متوقف شد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم سایپا و تراکتورسازی از ساعت ۱۷ امروز در چارچوب دیدار ی حساس در استادیوم دستگردی تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

شاگردان حسین فرکی در تیم نارنجی وش سایپا بازی را هجومی تر آغاز کرده و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه خلق کردند، با این حال رفته رفته بازی متعادل شده و سفیدپوشان تراکتور نیز یکی دو بار روی دروازه حریف توپ ارسال کردند که کار به جایی نبرد.

در دقایق آتی بازی دو تیم کار خاصی از پیش نبردند و بازی روند خسته کننده ای به خود گرفت که در نهایت در نیمه اول بدون گل خاتمه یافت.

نیمه دوم این بازی نیز تفاوت چندانی با نیمه اول نداشت و شاگردان قلعه نوعی نتوانستند آنطور که باید و شاید روی دروازه سایپا فشار آورده و موقعیت گلزنی ایجاد کنند تا دیدار دو تیم در نهایت بدون گل خاتمه یابد. با این نتیجه و با توجه به پیش بودن پرسپولیس از نفت، به نظر می رسد تراکتور صدر جدول را در این هفته از دست خواهد داد.

سایپا:

الساندرو فلیپ، سیامک کوروشی، سجاد مشکل پور، حامد شیری، سعید لطفی، مهدی بدرلو، امید خالدی، روزبه شاهعلی دوست، مهدی ترابی، غلامرضا رضایی و مسعود حسن زاده
سرمربی: حسین فرکی

تراکتورسازی:

محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، محسن بنگر، سعید آقایی، محمد ایران پوریان، مهدی کیانی، سینا عشوری، محمد نوری، سروش رفیعی، محمد ابراهیمی و فرزاد حاتمی
سرمربی: امیر قلعه نویی


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :