سبزقبایان فوتبال آذربایجان در هفته پنجم رقابت های لیگ آزادگان دیدار سختی برابر نفت آبادان پیش رو خواهند داشت.

به گزارش تبریزمن، دو تیم صنعت نفت آبادان و ماشین سازی تبریز روز پنحشنبه و از ساعت ۱۸:۳۰ از سری رقابت های هفته پنجم مسابقات لیگ آزادگان کشور در استادیوم تختی تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

ماشین سازان که پیش از این در دو دیدار خارج از خانه خود به برتری رسیده و در دو بازی خانگی نیز به تساوی رسیده اند، هم اکنون با ۸ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی حضور دارند. حال عملکرد خوب این تیم در بازی های خارج از خانه هواداران را امیدوار کرده تا تیم محبوبشان در برابر صنعت نفت نیز نتیجه خوبی کسب کند.

در طرف مقابل صنعت نفت با کسب ۶ امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی حضور دارد. نفتی ها نیز همچون ماشین سازی تاکنون باختی در رقابت ها متحمل نشده اند و یک پیروزی و سه تساوی بدست آورده اند.

دو تیم ماشین سازی تبریز و صنعت نفت آبادان تا به حال ۱۰ بار به مصاف هم رفته اند که در این میان سبزقبایان فوتبال آذربایجان از برتری قاطعی برخوردار بوده و ۶ بار مقابل حریف به برتری رسیده اند. دو بازی دو تیم نیز با تساوی خاتمه یافته تا سهم آبادانی ها تنها دو برد باشد.

فرزاد محمدی و ایمان رئیسی نسب هر کدام با سه گل بهترین گلزنان ماشین بوده اند، در طرف مقابل نیز حسین بغلانی با دو گل در صدر جدول گلزنان تیم خود قرار دارد.

ریشه دار ترین تیم فوتبال آذربایجان در ۴ بازی ابتدایی خود در این فصل از رقابت های لیگ آزادگان ۸ بار موفق به گلزنی شده است که اکثر این گل ها در ۱۵ دقیقه ابتدایی و انتهایی نیمه اول به ثمر رسیده اند. در سمت مقابل نیز نفتی ها در ۱۵ دقیقه ابتدایی و انتهایی نیمه دوم بسیار خطرناک تر ظاهر شده اند.

باید منتظر ماند و دید که دیدار حساس دو تیم سوم و پنجم جدول رده بندی چه نتیجه ای در بر خواهد داشت، آیا سبزقبایان فوتبال آذربایجان توان کسب برتری خارج از خانه و با اهمیت در آبادان را خواهند داشت یا اینکه نفتی ها با کسب سه امتیاز به صدر جدول نزدیک تر خواهند شد.

w5_y94_mashinsazi_naftabadan_800width


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :