به گزارش تبریزمن، کانون هواداران باشگاه ماشین سازی تبریز با صدور بیانیه ای آمادگی پرشور هواداران خود را پس از ۲۰ سال برای حضور در اولین بازی خانگی تیم ماشین سازی تبریز در لیگ برتر اعلام کرد.

در ادامه این بیانیه آمده است: بهاری دیگر از راه رسید و ما برای سبزی عاشقانه و شکفتنی دوباره آمده ایم، آمده ایم تا مردانه به سوی قله موفقیتها حرکت کنیم آمده ایم تا نغمه پیروزی را باهم فریاد زنیم.

این بیانیه می افزاید: زمستانهای بسیار دیده ایم و سوزها کشیدیم و خم به ابرو نیاورده ایم فصل ها را صبورانه پشت سر گذاشتیم و بعد از ۲۰ سال آمده ایم که نشان دهیم هستیم همچنان که تاحال بوده ایم و تا نفس در جان داریم در کنار تیم محبوبمان خواهیم ماند.

این بیانیه تصریح می کند: دوشنبه یازدهم مرداد روز پایان شکیبایی ست روز خاطره انگیزی برای هواداران ماشین سازی این روز پایانی است بر ناکامی های سخت ۲۰ ساله.

این بیانیه اضافه می کند: اتحاد تنها کلمه ای است که نمود خواهد یافت در دوشنبه ای سبز برای هواداران پرشور ماشین سازی و فوتبال تبریز.

در پایان این بیانیه ضمن دعوت از هواداران به بازی دوشنبه برابر گسترش فولاد تاکید می کند: سبز سبزیم ریشه داریم ، چون درختی استواریم / ما نشان خواهیم داد که سالهای افتخار ماشین سرافراز یک رویا نیست گذشته ای پر افتخاز است که به امروز پیوند خواهد خورد با ورزشگاهی مملو از پیراهن های سبز و دلهایی آکنده از عشق تیم رشه دارمان، پس وعده ما ساعت ۱۸ در ورزشگاه بنیان دیزل.

یا علی مدد


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :