به گزارش تبریزمن، با اتمام رقابت های لیگ برتر هم اکنون تیم ها و باشگاه های لیگ برتری به دنبال برنامه ریزی و اضافه کردن بازیکنان مورد نیاز به ترکیب خود می باشند تا در رقابت های فصل آینده با بهره گیری از آن ها موفق به کسب نتایج مورد نیاز خود شده و به اهدافشان برسند.

در همین راستا جابر انصاری، ستاره تیم گسترش فولاد که در بازی های پایانی رقابت های لیگ برتر با گل های حساس خود توانست نقش بسیار موثری در حفظ سهمیه لیگ برتری این تیم بازی کند و در نهایت به اردوی تیم ملی نیز دعوت شود، زیر نظر برخی تیم ها قرار گرفته است.

طبق اخبار رسیده و گفته ها، تیم های فولاد خوزستان، ذوب آهن و پرسپولیس اصلی ترین مشتریان بازیکن بومی تیم گسترش فولاد تبریز می باشند که با ارائه پیشنهاد هایی با مبالغ بالا سعی در به خدمت گرفتن این بازیکن ملی پوش دارند.

هم اکنون باید منتظر ماند و دید عکس العمل مسئولان باشگاه گسترش فولاد نسبت به این پیشنهادات چه بوده و آیا با اتمام قرارداد ستاره تیم خود، با ارائه پیشنهادی خوب خواهان تمدید قرارداد با وی خواهند بود یا نه. از طرفی تصمیم جابر انصاری در انتخاب بین  دو راهی پول و شهرت و یا افتخار بازی کردن در تیم شهر خود و کسب موفقیت بسیار تاثیر گذار خواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :