سخنگوی وزارت امور خارجه اقدامات تروریستی امروز در شهر جاکارتا که منجر به کشته و زخمی شدن جمعی از شهروندان اندونزی شد را محکوم کرد.

به گزارش تبریزمن، حسین جابری انصاری اقدامات تروریستی امروز در شهر جاکارتا که منجر به کشته و زخمی شدن جمعی از شهروندان بی‌گناه اندونزی شد را قویا محکوم کرد و ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های قربانیان و ملت و دولت اندونزی، ابراز امیدواری کرد که این اقدامات غیرانسانی خللی در اراده ستودنی ملت بزرگ اندونزی برای ادامه ترویج چهره نورانی اسلام ایجاد نکند.

 

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: انجام این‌گونه اقدامات تروریستی در کشوری که اعتدال و میانه روی از خصایص بارز مردم آن بوده و همواره یکی از پیشگامان ماموریت های صلح بانی سازمان ملل متحد در جهان بوده است، بار دیگر ثابت کرد که تروریسم و افراط گرایی حد و مرز نداشته و می‌بایست با عاملان و حامیان و ترویج دهندگان آن بصورت جدی برخورد شود.

 

جابری انصاری ضمن اعلام اینکه جمهوری اسلامی ایران با تجارب انبوه خود در زمینه مبارزه با تروریسم در کنار ملت و دولت اندونزی قرار دارد، بار دیگر بر ضرورت مبارزه یکپارچه و جهانی با پدیده شوم تروریسم و افراط گرایی خشونت بار و لزوم ایجاد عزم و اراده جدی بین المللی برای ریشه کنی آن در تمامی نقاط جهان تاکید کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :