باید دید که سرخپوشان خواهند توانست به روند خوب نتیجه گیری و صعود خود در جدول رده بندی با عبور از سد ذوب آهن ادامه دهند یا اینکه شاگردان یحیی گل محمدی سد محکمی برای تراکتورسازی خواهند بود؟

به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی و ذوب آهن اصفهان از ساعت ۱۵:۳۰ روز سه شنبه از سری رقابت های هفته دهم مسابقات لیگ برتر در استادیوم یادگار امام شهر تبریز مصاف دشواری را مقابل هم در پیش رو خواهند داشت.

سرخپوشان فوتبال آذربایجان که پس از شروع بد خود در رقابت های لیگ برتر فصل جاری، برای مقطعی دچار بحران شده و وارد حاشیه ها شدند، پس از باخت مقابل پرسپولیس، توانسته اند با بدست آوردن دو برد پیاپی مقابل تیم های فولاد خوزستان و سایپای البرز کمی تا قسمتی اوضاع روحی و روانی خود را بهبود بخشیده و امیدوارتر به آینده نظاره کنند.

شاگردان تونی الیویرا پس از نمایش های بی انگیزه و نه چندان خوشایند خود در هفته های ابتدایی و توجیه آن با به کار بردن لفظ عدم هماهنگی بازیکنان جدید تیم ( که حضور این همه بازیکن جدید خود نشان از ناهماهنگی مدیریت تیم و کادرفنی داشت ) دوران سختی و پرفشاری را پشت سر گذاشته و حال با کسب شش امتیاز کامل از دو دیدار گذشته خود برای مدتی روی آرامش را به خود می بینند.

تراکتور

هر اندازه که پیروزی دو بر یک مقابل فولاد، شکننده و استرس زا بود، اما برد دو بر صفر مقابل شاگردان مجید جلالی هواداران را به آینده تیم امیدوار کرد، هر چند که دو گل به ثمر رسیده در این بازی هم بر یک اصل بنا گذارده شده بودند. باید دید که این زیرکی ها در برابر تیم های حرفه ای تر هم پاسخگو خواهد بود یا نه.

در سمت مقابل، ذوب آهن نیز تیم بسیار قدرتمندی را داشته و پس از قهرمانی در جام حذفی و ارائه زیباترین بازی ها در بین تیم های ایرانی در طول فصل گذشته، این بار به عنوان مدعی قهرمانی وارد کوران رقابت ها شده اند و نتایج کسب شده شان در هفته های اخیر نیز قابل قبول است.

شاگردان یحیی گل محمدی که رفته رفته در طول فصل بر شتاب امتیاز گیری خود می افزایند، در صورتی که همچون سال گذشته در نیم فصل دوم عملکرد عالی ای را از خود به نمایش گذارند، یکی از اصلی ترین مدعیان قهرمانی خواهند بود. با این حال اصفهانی ها در هفته نهم مقابل دیگر تیم استان آذربایجان شرقی، گسترش فولاد با نتیجه تساوی متوقف شد و نتواست سه امتیاز دیدار خانگی را به دست آورد.

حال باید دید که سرخپوشان خواهند توانست به روند خوب نتیجه گیری و صعود خود در جدول رده بندی با عبور از سد ذوب آهن ادامه دهند یا اینکه شاگردان یحیی گل محمدی سد محکمی برای تراکتورسازی خواهند بود؟


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :