به گزارش تبریزمن، فرید بهزادی‌کریمی بعد از پایان سربازی‌اش از تراکتورسازی به صبای قم که تیم سابقش بود بازگشت و هفته سیزدهم در نخستین دیداری که برای صبا به میدان رفت هر دو پاس گل تیمش را مقابل سیاه جامگان داد اما پس از آن بهزادی‌کریمی تا پایان دور رفت از بازی کردن محروم شد.

01100971

این بازیکن تند و تیز برابر استقلال اهواز در بازگشت دوباره‌اش به ترکیب صبا با وجود اینکه از پست مهاجم که در بازی سیاه جامگان بود به وینگر راست رفت خوش درخشید و پاس گل دوم تیمش را داد و پنالتی که قاضی به گل تبدیل کرد توسط او بدست آمد.

وی با بازگشتش به صبای قم به یکی از مهره‌های کلیدی تیم دایی تبدیل شده است و تا هفته بیست و چهارم توانسته بود با زدن یک گل، دادن ۳ پاس گل و گرفتن یک پنالتی در روند امتیازگیری این تیم نقش داشته باشد.

01101496

فرید بهزادی‌کریمی در این هفته فوق‌العاده‌تر از همیشه ظاهر شد طوری که می‌توان او را برترین بازیکن هفته نام داد؛ این مهاجم که در گذشته به عنوان وینگر راست یا چپ به کار گرفته می‌شد مقابل سایپا توانست دو پاس گل به صادقی بدهد و خودش هم دو گل روی فرار عالی در پشت مدافعان تیم جلالی و مغلوب کردن دوجکوویچ بزند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :