به نظر می رسد برخی از مسئولان تراکتور در جذب بازیکنان سرباز یک بازی دو سرباخت را تجربه کرده یا به صورت عمدی سیاست بومی زدایی را در پیش گرفته است.

به گزارش تبریزمن، سرخپوشان فوتبال آذربایجان در فصل جاری تبدیل به پادگان فوتبالی ها شده است و چندین و چند بازیکن خوش نام که برخی از آنها به مشکل کارت معافیت مواجه شده بودند، در این تیم حضور دارند.

قبل از آغاز مسابقات، حرف و حدیث های زیادی در رسانه ها در خصوص مبلغ کم این قرارداد ها و سوء استفاده باشگاه تراکتورسازی از این امتیاز مطرح شده و جوسازی منفی علیه این تیم بوجود آمد.

سرمربیان سایر باشگاه های لیگ برتری و بخصوص مجیدجلالی نیز به این جریان پیوسته و بار ها و بارها علیه تراکتورسازی مصاحبه کرده و وجهه این تیم را در بین فوتبالدوستان خدشه دار کردند.

با این حال بازیکنان سرباز علاوه بر اینکه این مشکلات و حواشی را برای سرخپوشان ایجاد کرده اند، موفق به انجام بازی های مفید و کسب امتیازات لازم برای باشگاه نشده و فرصت را از بومی های با انگیزه و باغیرت نیز گرفته اند.

سروش

در طرف مقابل به نظر می رسد مدیران باشگاه در امضای قرارداد با این بازیکنان نیز بسیار مبتدیانه عمل کرده و ترکمنچایی بسته اند. طبق شنیده های اخیر تبریزمن، از جزئیات قرارداد بازیکنان سرباز، با وجود اینکه مبلغ قرارداد ثبت شده این بازیکنان بسیار اندک است، اما به ازای هر بازی، هر نتیجه برد، هر گل، پاس گل یا حرکت مثبتی که بازیکن انجام دهد، مبلغی بیشتر از قرارداد ثبت شده در سازمان لیگ به وی پرداخت خواهد شد.

با یک حساب سرانگشتی می توان فهمید که در صورتیکه بازیکنانی چون سروش رفیعی و بختیار رحمانی بازی های معمول و خوب خود در گذشته را انجام می دادند، به همان مبالغ میلیاردی سایر بازیکنان یا حتی بیشتر نزدیک می شوند و اینجاست که این سوال پیش می آید؛ فلسفه ی جذب سربازها چه بوده است؟

به هر حال در حال حاضر سربازهای تیم که سهل است، کل تیم دوران خوبی را سپری نمی کند و این وضعیت ناشی از عملکرد ناهماهنگ و ضعیف مدیریت باشگاه در دوران بستن تیم می باشد. جذب سرباز ها نیز طبق پیش بینی مدیران باشگاه، طبیعتا سود مالی لازم را در پی نمی داشت و در این میان موضوعی که باقی می ماند، دور کردن بومی ها از باشگاه و ترک سیاست های گذشته تراکتورسازی می باشد…

حال باید دید واکنش باشگاه تراکتورسازی به این گفته ها پیرامون تیم چه خواهد بود، آیا مدیران این باشگاه می توانند با انتشار قراردادهای این بازیکنان به شایعات موجود در فضای مجازی پایان دهند یا اینکه با سکوت خود مهر تائیدی به بحث قرارداد های میلیاردی و پاداش ها خواهند زد؟


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :