به گزارش تبریزمن، دو تیم دبیری تبریز و فرش آرا مشهد از ساعت ۱۷:۰۰ روز جمعه در استادیوم علوم پزشکی شهر تبریز از سری رقابت های هفته هشتم مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور به مصاف هم خواهند رفت.

سرخپوشان فوتسال آذربایجان در حالی هفته گذشته شکست سنگینی را مقابل تاسیسات دریایی، قهرمان آسیا، متحمل شدند که می توانستند با کسب برتری ۱۳ امتیازی شده و فاصله خود را با این تیم تنها به سه امتیاز کاهش دهند.

هر چند باخت پرحاشیه هفته گذشته، اندکی دبیری را در جدول رده بندی به عقب راند، با این حال امتیازات تیم ها در بالای جدول به گونه ای است که شاگردان جواد اصغری مقدم می توانند با برتری در برابر حریف نه چندان قدر خود، بار دیگر در بین مدعیان حضوری جدی تر داشته باشند.

در حال حاضر تاسیسات دریایی با ۱۹ امتیاز صدرنشین جدول رده بندی می باشد، مس سونگون با ۱۳ امتیاز پشت سر تاسیسات قرار گرفته و پس از این دو تیم نیز یاسین پیشرو قم با ۱۲ امتیاز، گیتی پسند و میثاق تهران یازده امتیاز دارند. دبیری نیز با ۱۰ امتیاز در رده ششم جدول رده بندی جای گرفته است.

در سمت مقابل، تیم فرش آرایی قرار گرفته است که هفته گذشته با برتری مقابل کاشی نیلو موفق شد خود را از قعر جدول بالا کشیده و با ۶ امتیاز از هفت بازی قبلی خود در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار گیرد.

باید منتظر ماند و دید که آیا جواد اصغری مقدم و شاگردانش خواهند توانست از این دیدار خانگی حداکثر امتیاز ممکن را به خانه ببرد یا اینکه با توقف مقابل فرشا آرای نه چندان قدرتمند، از جمع مدعیان دور خواهد شد.

گفتنیست، وحید عرض پیما، وحید سلیمانی، زیاد فروتن و احسان سبزواری قضاوت این دیدار را بر عهده خواهند داشت.

w8_y94_futsal_dabiri&farshara_800width


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :