تراکتورسازی در غیاب سرمربی خود به دنبال کسب امتیازات کامل دربی برای بازگشت به صدرجدول خواهد بود.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم گسترش فولاد و تراکتورسازی از ساعت ۱۴:۴۵ فردا (پنجشنبه) از سری رقابت های هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور در استادیوم بنیان دیزل شهر تبریز در چارچوب دیداری حساس به مصاف هم خواهند رفت.

سرخپوشان تراکتورسازی که دو هفته ایست با تساوی مقابل تیم های سایپا و فولاد خوزستان طعم برد را نچشیده و صدرنشینی را به پرسپولیس واگذار کرده اند، این هفته با انگیزه ای دو چندان برای کسب سه امتیاز کامل بازی خود، راهی میدان خواهند شد.

امیرقلعه نوعی که به دلیل اخراج در بازی گذشته نمی تواند در مقابل گسترش فولاد روی نیمکت بنشیند، بدون مصدوم و محروم تیم خود را راهی زمین مسابقه خواهد کرد تا با از دست رفتن احتمالی امتیازات پرسپولیس در بازی مقابل صنعت نفت آبادان، بتواند شانس صدرنشینی تیمش را افزایش دهد.

پرسپولیسی ها در این بازی دشوار علیرضا بیرانوند، دروازبان خوب خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهند داشت و احتمالا کار سختی برای حفظ دروازه خود در مقابل بازیکنان فرصت طلب نفت آبادان خواهند داشت.

احتمالا بازیکنان تراکتور در این بازی با توجه به اشتباهات منجر به گلی که در بازی با فولاد داشتند، بیش از پیش مراقب عملکرد خود خواهند بود تا بار دیگر موجب از دست رفتن امتیاز برای تیمشان نشوند.

در سمت مقابل تیم گسترش فولاد پس از اینکه چند هفته ای را در هفته های ابتدایی لیگ برتر بدون برد و حتی گل زده سپری کرد، در دو هفته اخیر از از ۶ امتیاز ممکن ۴ امتیاز را بدست آورده و اندکی خود را به میانه های جدول رده بندی نزدیک کرده است.

گسترش فولاد

فراز کمالوند، سرمربی آبی های تبریز در کنفرانس خبری در خصوص این دیدار گفته است: دربی آذربایجان با همه‌جا متفاوت است و معمولا بدون تنش به پایان می‌رسد. تعبیر من از برد و باخت در این بازی مثل این است که پول‌مان را از این جیب به آن جیب بگذاریم. امیدوارم در وهله اول یک بازی خوب و دیدنی را تماشا کنیم.

در حال حاضر گسترش فولاد ۹ امتیازی است و در رتبه دهم جدول رده بندی جای گرفته است.

دو تیم تابحال ۶ بار در رقابت های مختلف به مصاف هم رفته اند که در این میان گسترش فولاد هیچگاه موفق نشده مقابل رقیب همشهری به برتری دست پیدا کند و تراکتورسازان با سه برد و سه تساوی برتری قاطعانه و محسوسی در تاریخ بازی های رو در رو دارند.

نکته جالب این دیدار، حضور بازیکنان پرآوازه و دارای نام و نشان در ترکیب هر دو تیم می باشد، فرناندو دخسوس، مرتضی اسدی، شیمبا، شجاعیان، محمدرضا خلعتبری در گسترش فولاد و ستاره های تراکتور همچون ادینهو، محمد ابراهیمی، سروش رفیعی، مهدی کیانی و جاسم کرار مطمئنا بر جذابیت های این بازی خواهند افزود.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا تراکتورسازان می توانند با کسب سه امتیاز کامل دربی فوتبال آذربایجان، دوباره روی نوار پیروزی قرار بگیرند یا اینکه شاگردان کمالوند برای سومین هفته متوالی حسرت برد را بر دل هواداران تراکتور خواهند گذاشت و خود را یکی دو رتبه در جدول بالا خواهند کشید…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :