تراکتورسازی برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان نیاز به خلق یک شگفتی دارد. شگفتی ای که با کمک هواداران پرشور فوتبال آذربایجان، امیدهای زیادی برای خلقش وجود دارد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: شاگردان امیرقلعه نوعی موفق شدند با قاطعیت ار دور گروهی رقابت های لیگ قهرمانان به عنوان تیم صدرنشین و برای اولین بار در تاریخ باشگاه راهی مرحله پلی آف شوند.

با این حال تراکتورسازان در بای دور رفت مرحله یک هشتم نهایی مقابل النصر، در عین ناباوری و تسلط بیشتر به بازی، روی ۴ اشتباه، دروازه خود را ۴ بار باز شده دیده و کار خود را برای صعود به دور بعد و پیش روی بیشتر در رقابت ها سخت تر کردند.

تراکتور با بازیکنانی که دارد و با کیفیتی که نیم فصل دوم از خود نشان داد، کاملا شایستگی و توان حضور و رقابت در مراحل بالاتر رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را داراست و تنها چیزی که آن ها برای گذر از سد النصر در بازی امروز با آن رو به رو خواهند بود، ایجاد انگیزه برای صعود و تلاش بی امان برای کسب برتری می باشد.

باید دید که امیرقلعه نوعی همچون نیم فصل دوم، که با حضور خود و ایجاد روحیه و فضای رقابت و برتری در بین بازیکنان تیم و باشگاه، باعث تحول نتایج تراکتورسازی شد، این بار هم این توانایی را خواهد داشت تا از نظر روحی بازیکنانش را آماده چنین دیدار حساسی کند؟

IMG_8548

ستاره های تیم تراکتورسازی همچون محمدرضا اخباری، بختیار رحمانی، سروش رفیعی و نانگ امید های اصلی سرخپوشان برای گل نخوردن  و گل زدن مقابل النصری خواهند بود که مطمئنا با اندیشه های خاصی برای گرفتن نتیجه راهی تبریز شده است.

خط دفاعی تراکتور نیز از نقش بسیار قابل توجهی در این دیدار برخوردار خواهد بود تا از گل خوردن و سخت تر شدن کار تیم در جهت صعود جلوگیری کند. کاری که در بازی رفت انجام نشد و حال باید منتظر تاملات و اندیشه های کادرفنی برای مستحکم کردن دفاع تیم در بازی امروز باشیم…

اما هواداران و حضور هزاران نفری شان نقش تعیین کننده ای در بازی خواهد داشت. بیانیه ها و دعوت های مختلفی که در طول هفته منتشر شده و فوتبال دوستان آذربایجان را به حضور و حمایت از تراکتور در مقابل النصر تشویق کرده اند.

حضور حدودا ۴ هزار هوادار در تمرین روز گذشته تراکتورسازی خود نشانه و گواهی بود از خیلی عظیمی از حامیان که امروز راهی استادیوم یادگارامام شده و خواهند شد.

در این میان، النصری ها به قول قلعه نوعی، میانگین انجام فوتبال مفید را به زیر ۴۰ دقیقه خواهند آورد و با زمین افتادن و اتلاف وقت، در تلاش برای ایجاد فشار روانی روی بازیکنان تراکتور خواهند بود. اینجاست که هواداران پرشور فوتبال آذربایجان می توانند تاثیرگذاری و انرژی مثبت خود را به ساق های بازیکنان خودی تزریق کرده و جریان بازی را به نفع خود کنند.

امروز النصر در دیگ جوشان یادگارامام به فکر حفظ نتیجه و برتری ۴ بر یک خود در بازی رفت خواهد بود و برای این امر هر چه در توان دارد خواهد گذاشت.

حال باید منتظر ماند و دید که اتفاقات فوتبال در بازی امروز چه نتیجه ای را رقم خواهد زد، آیا تراکتور با صعود خود تاریخ سازی می کند یا اینکه النصر کاخ آرزو های این تیم برای پیشروی در لیگ قهرمانان را ویران و به سال های آینده موکول خواهد کرد…

IMG_8692


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :