شاگردان امیرقلعه نوعی در دومین بازی خود در فصل جدید رقابت های لیگ برتر بار دیگر مقابل تیمی از خوزستان به تساوی بدون گل رضایت دادند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: تراکتورسازی در این بازی ترکیب خود را نسبت به بازی گذشته تغییر نداده بود و تنها خالد شفیعی به جای محسن بنگر مصدوم در بین بازیکنانی بود که از ابتدا در زمین بازی حضور داشتند. حتی تعویض های امیرقلعه نوعی هم مثل بازی اول فصل بود و نوری و گودرزی در دقایق پایانی وارد زمین مسابقه شدند.

نیمه اول این دیدار علاوه بر مشکلاتی که در نور استادیوم و نیز اتاق گزارش بازی داشت، چندان جذاب نبود و به جز یکی دو حرکت از طرف بازیکنان تراکتورسازی، اتفاق خاصی نیافتاد.

با این حال سرخپوشان نیمه دوم را برای رسیدن به گل و دست یافتن به اولین سه امتیازشان در فصل جدید مسابقات لیگ برتر آغاز کردند و در این مسیر نیز بارها و بارها حملات گسترده ای را ترتیب دیدند اما در نهایت با بی دقتی و نیز درخشش دروازبان صنعت نفت در امر گلزنی ناکام ماندند.

جاسم کرار یک بار توپ را به تیر دروازه زد و دو بار نیز از پشت محوطه جریمه شوت های محکمی را روانه دروازه صنعت نفت نمود اما هیچ یک از آن ها راهی به دروازه نداشتند، ضربات سر متعدد و سانتر های پرتعداد از کناره های زمین نیز نتوانستند قفل دروازه تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر را باز کنند.

همچون بازی اول، می توان مهدی کیانی را بهترین و بدون اشتباه ترین بازیکن تیم تراکتورسازی دانست، پس از او جاسم کرار، هادی محمدی و محمد ابراهیمی نیز پرتلاش ظاهر شده و در چند صحنه نیز عالی کار کردند، سعید آقایی و محمد ایرانپوریان به عنوان دو مدافع کناری سرخپوشان مثل همیشه در کارهای دفاعی مطمئن ظاهر شده و در کارهای هجومی خطرناک بودند.

با این حال فرزاد حاتمی، لوسیانو ادینهو و سروش رفیعی از جمله بازیکنانی بودند که نتوانستند در حد انتظارات ظاهر شوند.

با این نتیجه تراکتورسازی ۲ امتیازی شد و در بین تیم های میانه جدولی قرار گرفت، هر چند تیم های صدرجدول نیز حداکثر ۴ امتیاز دارند اما با توجه به این نکته که سرخپوشان در فصول گذشته با اختلاف یک امتیاز از قهرمانی در لیگ برتر بازمانده اند، ۴ امتیازی که در دوهفته ابتدایی از کف شاگردان قلعه نوعی رفته کمی آزاردهنده می نماید.

ماشین سازی تا بدینجا بهترین عملکرد را بین تیم های استان داشته و با ۴ امتیاز از وضعیت خوبی برخوردار است، با این حال گسترش فولاد مانند تراکتور نتیجه گرفته و دو امتیازی است.

باید منتظر ماند و دید که آیا تراکتور در بازی هفته سوم مقابل پیکان، که تیمی پرستاره اما ناهماهنگ می باشد، موفق خواهد شد به اولین پیروزی خود در فصل جدید دست پیدا کند یا این طلسم همچنان پابرجا خواهد ماند…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :