تراکتورسازی دیدار دشواری را مقابل فولاد خوزستان میزبانی خواهد کرد تا با کسب سه امتیاز کامل خانگی، همچنان امیدوار به قهرمانی باشد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم تراکتورسازی و فولادخوزستان از ساعت ۱۵:۳۰ روز پنجشنبه (۲۰ اسفند) در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته در استادیوم یادگارامام شهر تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

با نگاهی به نتایجی که تیم ها در فصل گذشته به دست آوردند، نمی توان شانس چندانی برای تراکتور در مسیر قهرمانی کنار گذاشت، تیم های اول تا سوم فصل گذشته پس از گذشت ۲۲ هفته از آغاز بازی ها، حداقل ۴۱ امتیاز برای خود جمع آوری کرده بودند و در نهایت نیز سپاهان با ۵۹ امتیاز به عنوان قهرمانی رسید.

با این حال سرخپوشان تراکتور در حال حاضر تنها ۳۲ امتیاز دارند و استقلال در صدر جدول رده بندی، ۴۲ امتیازی می باشد. در صورتی که تراکتور از ۸ بازی آینده خود، صد درصد امتیازات را به دست آورد، در نهایت ۵۶ امتیازی خواهد شد و باز هم با توجه به نتایج فصل گذشته امکان قهرمانی را نخواهد داشت، به خصوص که دیدار های سخت این تیم هنوز در ادامه راه هستند.

با این حال شرایط فصول مختلف، متفاوت است و این امکان وجود دارد تا تیم های استقلال حاضر در صدر جدول، در هفته های پیش رو قافیه را ببازند و تراکتور شانس قهرمانی را برای خود محتمل ببیند. البته کسب سهمیه یکی از اساسی ترین و مهمترین اهدافی است که تراکتور باید حتما آن را بدست آورد.

در حال حاضر سرخپوشان از ۵ بازی آخر خود در تمام رقابت ها، ۳ برد بدست آورده و دو بار نیز مساوی گرفته اند و همین عدم باخت، خود نکته بسیار مثبتی است. اما انتظار می رود تا در بازی های دشوار آینده مقابل تیم های بالانشین، بازی های خوب سرخپوشان همراه با امتیازات کامل شده و صعود در جدول به حقیقت بپیوندد.

در سمت مقابل، شاگردان اسکوچیچ هم وضعیت مشابه اما با مقیاس کمتری دارند. فولادی ها فصل بسیار بدی را شروع کردند و تا قعر جدول نیز پایین آمدند اما هم اکنون در ۵ بازی گذشته خود تنها یک شکست در کارنامه دارند و موفق به ثبت سه برد شده اند، آن هم مقابل تیم های قدرتمندی چون سایپا، سپاهان و استقلال خوزستان.

حال باید دید مصاف دو تیم اوج گرفته رقابت های لیگ برتر که فصل را خوب شروع نکرده بودند، با چه نتیجه ای به پایان خواهد رسید، آیا شاگردان قلعه نوعی می توانند برای قهرمانی استارتی پرقدرت داشته باشند یا اینکه خوزستانی ها سنت شکنی خواهند کرد و در تبریز به پیروزی دست خواهند یافت…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :