به گزارش تبریزمن، تیم تراکتورسازی تبریز از هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور روز جمعه ۲۳ مردادماه و از ساعت ۱۸:۳۰ در استادیوم یادگار امام تبریز میزبان راه‌آهن تهران خواهد بود.

تراکتورسازی در دو بازی قبلی خود با کسب یک تساوی و یک برد در رده سوم جدول قرار دارد و مقابل راه‌آهن برای کسب سه امتیاز بازی راهی میدان خواهد شد. با توجه به اینکه تیم حریف با مشکلات زیادی قبل از آغاز رقابت ها دست و پنجه نرم کرده و روزهای سختی را پشت سر گذاشته، فرصت خوبی برای تراکتورسازی است تا سه امتیاز بازی را کسب کند.

تراکتورسازی در دو هفته قبل بازی متفاوتی را مقابل حریفان خود به نمایش گذاشت. سرخپوشان آذربایجان در هفته اول رقابت ها بازی چندان خوبی از خود در برابر نفت تهران به نمایش نگذاشتند اما مقابل گسترش فولاد تراکتور بسیار بهتری را شاهد بودیم که توانست هواداران را برای آینده امیدوارتر کند.

حضور اخباری در ترکیب تیم باعث شده تا مدافعان و سایر بازیکنان تیم از آرامش بیشتری برخوردار باشند، در بازی قبلی نیز اخباری جوان توانست چندین موقعیت را از شاگردان کمالوند گرفته و باعث کسب سه امتیاز کامل تیمش شود. شاید دروازبانان تراکتورسازی برخلاف فصل گذشته که امتیازات بسیار زیادی را از تیم گرفتند، این فصل تبدیل به نقطه قوت تراکتور شوند.

w3_y94_football_tractor&rahahan

ترکیب احتمالی تراکتورسازی مقابل راه‌آهن به ترتیب زیر خواهد بود که احتمالا با اتمام مصدومیت ایران پوریان، تونی به‌ جای حمودی از او در ترکیب اصلی استفاده کند.

[ محمد رضا اخباری، شجاع خلیل زاده، کارلوس کاردرسو، علی حمودی( محمد ایرانپوریان)، سعید آقایی، احمد عبدالله زاده، آگوستو سزار، سروش رفیعی، سامان نریمان جهان، ایان رمزی و حمزه یونس ]

در مقابل تیم راه‌آهن در دو بازی قبلی خود یک تساوی بدست آورده و یک باخت را متحمل شده است. شاگردان فرهاد کاظمی برای کسب اولین برد خود به تبریز خواهند آمد تا نتایج بازی‌های قبلی خود را جبران کنند. با این حال سرمربی و بازیکنان این تیم به‌خوبی می‌دانند که کار بسیار سختی را مقابل تراکتورسازی خواهند داشت و از این مسئله به خوبی آگاهند که امتیاز گرفتن از تبریز برای هیچ تیمی آسان نیست.

تیم راه‌آهن که امسال باوجود تمام مشکلات بالاخره در لیگ ماندگار شد، تلاش می‌کند با فرهاد کاظمی نتایج فصل قبل را جبران کرده و در پایان از موقعیت خوبی در بین تیم های لیگ برتری برخوردار باشد.

ترکیب راه‌آهن مقابل تراکتور احتمالا به صورت زیر باشد که در این میان بهادر عبدی با وجود تجربه و مهارت گلزنی می‌تواند برای تراکتورسازی دردسر باشد.

[ ایگور ننزیچ، محسن ایران‌نژاد، ابراهیم کریمی، بهادر عبدی، سیدامین منوچهری ، حمیدرضا دیوسالار، مهرداد محمدی، سیداحمد مهدی زاده، سیامک کوهنورد ، میلاد محمدی و مهدی جعفرپور ]

باوجود حمایت هواداران تراکتورسازی جمعه، تیم راه‌آهن روز سختی را در پیش رو داشته و احتمالا انگیزه و نیاز بالای تراکتورسازی برای کسب سه امتیاز در حضور هواداران این تیم – که احتمالا پس از کسب پیروزی مقابل گسترش فولاد، با تعداد زیادی حضور پیدا خواهند کرد – بسیار بعید به نظر می رسد که شاگردان فرهاد کاظمی از شانس بالایی برخوردار باشند.

w3_y94_football_tractor&rahahan_002


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :