به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی تبریز و سایپای البرز از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در استادیوم یادگار امام (ره) شهر تبریز و در حضور نزدیک به ۴۰ هزار نفر از هواداران تراکتورسازی به مصاف هم رفته اند که این دیدار در نهایت در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود سایپا خاتمه یافت.

از همان دقایق ابتدایی تیم میزبان با حمایت هواداران خود حملات زیادی روی دروازه سایپا ایجاد کرده و حتی تیر دروازه این تیم را نیز مورد هدف قرار داد.

اما در دقیقه ۹ بازی بر روی اشتباه حبیب گردانی در رساندن توپ به حامد لک، مهاجم فرصت طلب سایپا، پویا نزهتی، دروازه تراکتور را باز کرد.

با این حال هواداران تراکتور با تشویق گردانی و نیز سر دادن شعار معروف “عیبی یوخ ” به بازیکنان تیم خود روحیه دادند تا بلکه در ادامه کار بتواند نتیجه بازی را برگرداند.

اما روند بازی تراکتورسازن تا اواخر بازی در نیمه اول تغییری نکرد و بازی متعادل دنبال می شد تا اینکه کرنر های پی در پی و خطرناک آندو تیموریان موقعیت های خوبی را نصیب مهاجمان تیم تبریزی کرد اما بد شانسی و بی دقتی عاملی شد تا حملات تراکتور به ثمر ننشسته و بازی در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میهمان خاتمه یابد.

تونی الیویرا تیم خود را در نیمه دوم برای جبران گل خورده و به ثمر رساندن گل برتری به زمین فرستاده است. در همین راستا نیز دو تعوض هجومی را در دقیقه ۶۰ بازی به انجام رساند که طبق آن فرید کریمی جای خود را به نریمان جهان و احمد کامدار نیز جای خود را مهرداد بایرامی داد تا سرخپوشان تبریزی در ادامه کار شانس بیشتری برای کسب سه امتیاز داشته باشند. در دقیقه ۸۰ بازی نیز محسن دلیر به جای ثاقبی وارد زمین بازی شد تا اینکه خود او بالاخره قفل دروازه سایپا را شکسته و کار را به تساوی کشاند.

در ادامه بازی شاگردان مجید جلالی دو بار تا آستانه فروریختن دروازه تراکتورسازی به پیش رفتند اما با واکنش خوب حامد لک و بی دقتی بازیکنان سایپا دروازه همچنان بسته ماند تا اینکه در دقیقه ۹۱ بازی شکوری، مدافع سایپا، با اشتباه دروازه خود را باز کرد تا بار دیگر استادیوم یادگار امام منفجر شود.

در ادامه بازی نیز آنتونی الیویرا و حبیب گردانی از تیم تراکتورسازی با کارت قرمز داور از زمین بازی اخراج شدند.

تیم نفت تهران نیز در بازی همزمان با نتیجه پنج بر سه نتیجه را واگذار کرد تا تراکتورسازان راهی صدر جدول شده و راه ساده تری برای قهرمانی داشته باشد.

تیم تراکتورسازی در این بازی با حامد لک،محمد ایران پوریان،حبیب گردانی،مهدی کیانی،شاهین ثاقبی،فرید بهزادی کریمی،ادینیو،دوس سانتوز،آندرانیک تیموریان،احمد امیر کامدار و میرهانی هاشمی پا به میدان گذاشت.

مجید جلالی نیز محمد رضا اخباری وحید محمد زاده،مجید ایوبی،علی زینالی،ابراهیم صادقی،میلاد میداوودی،ابراهیم شکوری،محمد نزهتی،حکیم نصاری،حامد شیری و سجاد مشکل پور را راهی زمین مسابقه کرده بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :