رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمنان انقلاب اسلامی نمی خواهند اتحاد و اقتدار ملت بزرگ و سرافراز ایران را ببینند و به خاطر این موضوع دائما در حال توطئه و دسیسه اند.

به گزارش تبریزمن، سردار سرلشکر بسیجی سید حسن فیروزآبادی روز پنجشنبه و در حاشیه برگزاری راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران، حضور مردم ولایتمدار ایران را در این راهپیمایی باشکوه بسیار خوب و تاثیرگذار ارزیابی کرد.

وی ادامه داد: حضور مردم، امسال بیشتر از همه سال ها ست و عشق و هیجان بیشتر از همیشه در میان راهپیمایان این روز باشکوه دیده می شود که در این میان حضور نوجوانان و جوانان برجسته تر و زیباتر است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: این حضور باشکوه و حماسی به خاطر وجود روح انقلاب در آحاد مختلف ملت سرافراز ایران است.

سرلشکر فیروزآبادی تصریح کرد: این حضور یک جوشش و جنبشی الهی است که از نفس گرم و مسیحایی حضرت امام خمینی(ره) شکل گرفته است و مبتنی بر اسلام ناب محمدی و قرآن مجید است.

وی افزود: از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تاکنون، شعارهای انقلابی فراموش نشده است؛ به طوری که همه پدران با فرزندان، برادران با یکدیگر و مادران با دختران، پس از گذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی از آرمان های انقلاب سخن می گویند.

سرلشکر فیروزآبادی یادآور شد: روز ۲۲ بهمن در ظاهر یک راهپیمایی باشکوه در راستای حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی است؛ ولی در حقیقت، جشنی بزرگ و ماندگار است که دل همه دوستداران انقلاب اسلامی را همانند نوروز، بهاری می کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :