به گزارش تبریزمن، ریستین گروس بعد از تساوی ۲ بر ۲ تیمش مقابل تراکتورسازی در کنفرانس مطبوعاتی گفت: باید به خاطر این تساوی به ما تبریک بگویید چرا که کار سختی در این دیدار داشتیم. تیم ما امروز خوب و جنگنده بازی کرد. هفته قبل هم با تراکتورسازی بازی کرده بودیم. آن مسابقه خیلی سخت بود اما بازی امروز سخت‌تر بود.

وی افزود: نقطه قوت تیم ما این بود که بازیکنانمان نشان دادند تا دقیقه نود جنگنده هستند. نکته مثبت تیم ما مهاجم تیم‌مان بود که هیچ موقعیتی را از دست نداد.

سرمربی تیم الاهلی در پاسخ به این سوال که تیمش تنها ۲ موقعیت داشت و شانس باعث پیروزی این تیم شد، اظهار داشت: مجددا می‌گویم بازی سختی بود شرایط سختی در شهر تبریز داشتیم. ارتفاع این شهر از سطح دریا نسبت به جایی که ما هستیم خیلی بالاتر بود. این بازی بهترین عملکرد ما نبود. بازی سختی در هفته بعد در لیگ عربستان داریم. از نتیجه بازی راضی هستم اما بازهم تاکید می‌کنم نمایش امروز الاهلی بهترین بازی ما نبود.

وی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کند کدام تیم‌ها شانس صعود از این گروه را دارند، خاطرنشان کرد: بعد از ما که شرایط خوبی داریم. اگر نسف‌قارشی امروز برنده شود همراه با ما شانس صعود دارد و تراکتورسازی حذف خواهد شد. اما اگر این تیم شکست بخورد و تراکتورسازی بازی بعد خود را ببرد آنها شانس صعود دارند. آندرانیک تیموریان بازیکن خیلی خوبی است. احساس می‌کنم تیموریان روند رهبری خوبی در تراکتورسازی دارد و این مسئله قابل ستایش است. او یکی از بهترین بازیکنان تراکتورسازی است و برای مربی تراکتورسازی حضور این بازیکن کمک است. بازی این بازیکن مقابل سوئد را هم دیدم و خیلی خوب کار کرد. سوماه هم بازیکن با کیفیتی است خوشحالم این بازیکن در تیم ما حضور دارد. او بسیار حرفه‌ای کار می‌کند و باید بیشتر تلاش کند سوماه با هر ۲ پا شوت می‌زند.

سرمربی الاهلی عربستان در رابطه با اینکه میزبانی تبریز چطور بود، خاطرنشان کرد: از ورود به ایران میزبانی خیلی خوبی انجام شد. طی امروز و دیروز میزبانی خوبی از ما شد.

گروس در رابطه با تاثیر فشردگی لیگ عربستان روی بازی تیمش اظهار داشت: از اول ماه اوریل کار بسیار سختی داریم. بازی‌های سخت ما شروع شده و ادامه هم دارد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :