عظیم جزیده سرمربی تیم جواهری گنبد بعد از باخت مقابل شهرداری تبریز از شرایط فنی بازی گفت.

سرمربی جواهری گنبد در گفت و گو با خبرنگار تبریزمن در مورد شرایط بازی گفت: من به دوست خوبم آقای بناکار این پیروزی را تبریک میگویم و به هر حال تیم با تجربه ای دارند، بازی از لحاظ فنی خیلی خوب بود، ما گیم اول و دوم خیلی خوب بودیم ولی در گیم سوم تمرکز خودمان را از دست دادیم ولی باز گیم چهارم تونستیم به خودمان بیاییم ولی متاسفانه باز در دقایق پایانی باز اسیر جوانی تیم شدیم و متاسفانه نتوانستیم گیم چهارم را از آن خود بکنیم چون باید بازی سه بر یک تمام می شد ولی به هر حال بازی همین است یه سر باخت و سر برد دارد چون فوتبال نیست که مساوی داشته باشد.

من از شاگردان خودم تشکر میکنم باتوجه به این که من نیم فصل دوم با ده تا بازیکن شروع کردم و همانطور که دیدید ما اصلا یار تعویضی به آن صورت که در شرایط بازی باشد داشتیم.

وی در پاسخ به اینکه آیا جواهری گنبد شانس صعود به پلی آف را دارد یا خیر، گفت: نخیر، الان با این باخت در لیگ ماندنی شدیم ولی شانس پلی آف را نداریم.

عظیم جزیده در ادامه در تمجید از تماشاگران تبریزی از جو بسیار خوب سالن گفت: جو سالن و بازی بسیار خوب بود و تماشاگران تاثیر زیادی در روحیه بازیکنان به جا گذاشتند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :