برنامه ۱۲ بهمن نود با محوریت پوشش مسابقات ابتدایی هفته هجدهم لیگ برتر و گفتگوی ویژه با علی دایی دوشنبه ساعت ۲۲:۴۳ از شبکه سه آغاز شد.

به گزارش تبریزمن، فرج الله یثربی به عنوان کارشناس داوری به برنامه اضافه شد و داوری مسابقات پخش شده مورد بررسی قرار گرفت.

یثربی درباره داوری مسابقه گسترش فولاد و صبا گفت: کشیدن دست بازیکن گسترش در محوطه جریمه پنالتی بود که گرفته نشد. در صحنه درگیری سیدصالحی و امیرحسین صادقی داور درست تصمیم گرفت و باید به آنها کارت زرد می داد. البته اگر صادقی را به خاطر ضربه ای که به صورت سیدصالحی زد اخراج می کرد کسی ایراد نمی گرفت. پنالتی گسترش فولاد روی محمد ابراهیمی درست بود و مدافع حین حرکت او را هل داد.

وی درباره بازی استقلال اهواز و ملوان گفت: برای تکل بازیکن استقلال اهواز روی پای بازیکن ملوان کارت زرد کافی بود. برخورد توپ به دست مدافع استقلال اهواز پنالتی نبود و تصمیم داور درست بود.

یثربی درخصوص مسابقه راه آهن و تراکتورسازی اظهار کرد: سرنگونی فرزاد حاتمی در محوطه جریمه راه آهن بزرگنمایی بوده و هیچ اتفاقی نیفتاد، خودش عقب عقب رفت و پنالتی نبود. سرنگونی مهرداد محمدی در محوطه جریمه تراکتورسازی هم خطا نبود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :