به گزارش تبریزمن، طبق آخرین شنیده ها از باشگاه تراکتورسازی، گفته می شود مذاکرات با سروش رفیعی از چند روز گذشته آغاز شده بود و طی روز های آتی قطعی خواهد شد.

گفته می شود دفترچه سربازی رفیعی در باشگاه تراکتورسازی می باشد تا در صورت توافق های نهایی مسئولین اقدامات اداری را سریعا انجام دهند.

این اخبار در حالی منتشر می شود که هنوز چیزی قطعی نیست و باید منتظر ماند تا اخبار موثق تری از باشگاه در خصوص نقل و انتقالات این فصل شنیده شود.

البته سروش رفیعی نیز با توجه به مشکل سربازی نمی تواند تیم ملی را در مسابقات خارجی همراهی کند و به همین دلیل کی روش نیز پیگیر وضعیت وی می باشد و به همین دلیل خود این بازیکن نیز سعی می کند هرچه سریع تر مشکل سربازی را حل کند و در کنار دیگر بازیکنان تیم ملی حضور داشته باشد.

لازم به ذکر است کارت معافیت از سربازی وی در جریان جنجال کارت معافیت بازیکنان فوتبال ابطال شده بود.

این خبر در حالی قوت می گیرد که رئیس تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سروش رفیعی سرباز تراکتورسازی بود و این موضوع را تراکتورسازان به ما اعلام کردند.

وی ادامه داد: البته تا جایی که مطلع هستم سروش رفیعی سرباز تراکتورسازی بود و این موضوع را تراکتورسازان به ما اعلام کردند.

باران‌چشمه در مورد اینکه این بازیکن در فصل گذشته برای تیم تبریزی به میدان نرفته است، گفت: اگر به این تیم نرفته باشد دیگر با نظام وظیفه طرف است. چند ماه پیش تراکتورسازی اعلام کرده که این بازیکن در این باشگاه اعلام حضور کرده و شاید پس از آن دیگر به تبریز نرفته است که من از این موضوع بی‌خبر هستم.

همچنین ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازان نیز در پاسخ به صحبت های باران چشمه اظهار کرد: باشگاه تراکتورسازی تا این لحظه با هیچ بازیکنی از تیم های دیگر وارد مذاکره نشده است. 

ایوب ذوالفقاری درباره اینکه سردار باران چشمه اعلام کرده سروش رفیعی به عنوان سرباز تراکتورسازی معرفی شده است، اظهار داشت: من اطلاعی در این خصوص ندارم اما هرگز سروش رفیعی را در تبریز مشاهده نکردم. نمی دانم چطور این بحث مطرح شده است.

وی ادامه داد: درباره بازیکنان سرباز مطیع نظر سازمان نظام وظیفه هستیم و هر تصمیمی آنها بگیرند، می پذیریم. با این وجود از حضور رفیعی در تراکتورسازی استقبال می کنیم و اگر مسئولان صلاح بدانند حاضریم از این بازیکن استفاده کنیم.

ذوالفقاری در پایان افزود: تاکید می کنم باشگاه تراکتورسازی تا این لحظه با هیچ بازیکنی از تیم های دیگر وارد مذاکره نشده است. منتظر هستیم تونی اولیویرا به ایران بیاید و بعد از حضور وی مذاکره با نفرات مورد نظرش را آغاز کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :