امیر قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی، در نشست خبری پیش از بازی پیکان ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: فیلم های دو بازی اخیر خود را آنالیز کردیم. در این بازی ها عملکرد بسیار خوبی داشتیم که در بازی نفت از بازیکنان رضایت کامل دارم. در آبادان تاکتیک خود را دیکته کردیم و می توانستیم با سه امتیاز برگردیم.

به گزارش تبریزمن، وی ادامه داد: نسبت به دو بازی گذشته از روند تاکتیکی و بدنی بهتر شده ایم. احساس می کنم مشکل بدنی نداشته باشیم. چرا که بر اساس نمودار به چیزی که خواستیم رسیده ایم. امیدواریم در این بازی نیز روند خوب خود را ادامه بدهیم.

قلعه نویی سپس افزود: آقای جلالی از مربیان بسیار خوبی هستند. تیم ها مقابل پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی که به جمع آنها پیوسته است، با انگیزه بسیار زیادی حضور پیدا می کنند. امیدوارم بتوانیم نتیجه لازم در بازی فردا را کسب کنیم.

وی ادامه داد: شرایط استادیوم ما شرایط تمرینی می باشد. اگر بادی با شدت ده کیلومتر در یادگار بیاد در ورزشگاه اختصاصی بیشتر نمایان می شود و روی بازی تأثیر می گذارد. بودن زمین یادگار کمک زیادی به ما می کرد. امیدواریم یادگار همانند نقش جهان نشود و همانطور که قول داده اند سر زمان به اتمام برسانند.

قلعه نویی ادامه داد: بازیکنان با انگیزه تر شده اند. نفراتی که دیر به جمعمان اضافه شده بودند به شرایط آرمانی رسیده اند و فکر کنم فردا بازی زیبایی از هر دو تیم شاهد باشیم. آقای جلالی هم مربی باتجربه ای است که قطعا هر کجا که باشد تیم وی عملکرد خوبی دارد.

وی در خصوص خبر معاوضه سروش رفیعی با یکی از بازیکنان پرسپولیس توضیح داد: سروش رفیعی سیزده بازی در تراکتورسازی حضور دارد و خود این بازیکن نیز دوست دارد در تراکتورسازی حضور داشته باشد. معاوضه این بازیکن نیز شایعه است و می خواهند با این کار تیم را به حاشیه بکشانند.

وی ادامه داد: هر مربی برای نیمه اول و دوم بازی استراتژی خاصی دارد. ما باید طوری بازی کنیم تا از موقعیت های خود استفاده کنیم. ما با دوندگی بیشتر و آنالیزی که کردیم باید ایجاد موقعیت کنیم و توجهی به تاکتیک تیم مقابل نداریم.

قلعه نویی در خاتمه گفت: فرهنگ آذربایجان فرهنگ اولین هاست. ما باید طوری رفتار کنیم که اولین کار ما احترام به میهمان باشد و برای تیم محبوب خود انرژی بگذارند، همچنین توقع داریم حضور داشته باشند چرا که در بازی اول تعداد آنها کمتر از چیزی بود که انتظار داشتیم. من نمی گویم یار میهمان هستیم و کاری است که برای آذربایجان خوب نیست. امیدوارم با پیگیری هایی که انجام می شود یادگار نقش جهان نشود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :