به گزارش تبریزمن، در بازی اول تراکتورسازی مقابل نفت تهران شاید عملکرد غیر قابل قبول برخی بازیکنان همچون سروش رفیعی و بختیار رحمانی به دلیل دور بودن از شرایط مسابقه و نیز عدم هماهنگی قابل توجیه بوده باشد.

با این حال در هفته دوم و در بازی مقابل گسترش فوتبال اکثر قریب به اتفاق بازیکنان شرایط بهتری را تجربه کرده و بازی به مراتب زیباتر و هماهنگ تری را از خود به نمایش گذاشتند که نتیجه این بازی خوب نیز برابر شد با کسب پیروزی قاطع در دربی و به دست آوردن اولین سه امتیاز حساسی که توانست سرخپوشان آذربایجان را راهی رتبه سوم رقابت ها کند.

در این میان می توان به جرات گفت که برخی بازیکنان تیم از جمله سروش رفیعی یکی از بدترین بازی های خود را در فاز هجومی برای تیم خود به نمای گذاشتند.

IMG_8325

رفیعی هر چند توانست برخی توپ های بازیکنان گسترش فولاد را خراب کند، با این حال هنگام حمله اکثرا با پاس های اشتباه و نیز دریبل های ناموفق باعث شد تا فرصت از تیم گرفته شده و به حریف داده شود. در نهایت نیز بازی بد این بازیکن باعث تعویض وی با شاهین ثاقبی شد که او نیز دروازه ای خالی را از دو قدمی به آسمان زد.

هر چند این اشتباهات در همه جای دنیا اتفاق افتاده و به نوعی در تعداد کم طبیعی است، با این حال تکرار این صحنه ها می تواند همچون اشتباهات خط دفاعی و گلر تیم در فصل گذشته قهرمانی را از تیم بگیرد. همچنین نباید فراموش کنیم که سروش رفیعی به دلیل مصدومیت جزئی در تمرینات یکی دو جلسه را به صورت ناقص تمرین کرده و از جو تیم کمی جدا بوده است.

IMG_8349

در این میان بازیکنی مثل فرید کریمی که از خود ثبات نشان داده است یا همین شاهین ثاقبی می توانستند در ترکیب اصلی قرار بگیرند که در این میان اصرار تونی و کادرفنی برای استفاده از سروش رفیعی قابل توجه است.

سعید آقایی نیز از جمله بازیکنانی است که نیاز به تجربه بیشتری دارد و در این میان استفاده او کمی سوال برانگیز است. احتمالا کادرفنی تیم با مشاهده کیفیت بالای رمزی، حیفشان آمده تا از او در دفاع استفاده کنند و بالجبار فعلا از سعید آقایی به صورت فیکس استفاده می شود.

با این حال همانطور که تونی الویرا در کنفرانس های خبری به آن اشاره می کند، تیم او نیاز به زمان داشته و هر روز بهتر از دیروز می شود. این حقیقتی است که در حال حاضر در باشگاه وجود داشته و گذشت زمان لازم است تا بازیکنان تراکتور با رسیدن به آمادگی کامل و هماهنگی لازم، در دیدارهای خود به بهترین صورت ظاهر شوند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :