استاندار آذربایجان شرقی گفت : سطح کیفی برگزاری سی و یکمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان بالا بود .

به گزارش تبریزمن، اسماعیل جبارزاده روز چهارشنبه در آیین اختتامیه این تور، اظهارکرد : شرکت ۱۷ تیم خارجی در این مسابقات نشانگر توجه مسئولان استان به موضوع ورزش و مهم تر از آن امنیت موجود در کشور است .

وی افزود : در سه سال گذشته تور دوچرخه سواری آذربایجان از کیفیت بالاتری برخوردار شده و روند رو به رشد کیفی ، برگزاری سی و دومین دوره در سطح حرفه ای را نوید می دهد .

جبارزاده با تقدیر از برگزار کنندگان این تور از نماینده فدارسیون بین المللی دوچرخه سواری، یو.سی.آی و سایر میهمانان این دوره با اهدای جوایز تجلیل کرد .

سی و یکمین تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان در مجموع شش مرحله با قهرمانی میر صمد پورسیدی و قرار گرفتن تیم شهرداری تبریز در مکان نخست به پایان رسید.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، پورسیدی دوچرخه سوار تیم شهرداری تبریز هم چنین پیراهن های امتیازی و کوهستان سی و یکمین تور آذربایجان را بر تن کرد و برترین رکابزن آسیا شد.

در مجموع شش مرحله صمد پورسیدی با ۲۴ ساعت و هفت دقیقه و ۴۵ ثانیه اول، احد کاظمی از تیم شهرداری تبریز با ۲۴ ساعت و ۹ دقیقه و ۳۱ ثانیه در مکان دوم و رحیم امامی از پیشگامان یزد با ۲۴ ساعت و ۱۰ دقیقه و شش ثانیه سوم شدند.

از نظر تیمی هم پس از شهرداری تبریز، پیشگامان یزد و وینوی قزاقستان در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش، در مرحله ششم و پایانی سی و یکمین تور دوچرخه سواری آذربایجان، یوگنی گیدیچ از وینو قزاقستان با زمان ۲ ساعت و ۴۴ دقیقه و ۱۴ ثانیه مقام نخست را به دست آورد.

در این مرحله که رکابزنان مسیر ۱۴۴ کیلومتری داخل شهر تبریز را رکاب زدند، جان آبراستور از یوکو ژاپن با زمان مشابه ۲ ساعت و ۴۴ دقیقه و ۱۴ ثانیه دوم شد و آرتم تسلر از تیم لیوشان چین با زمان مشابه ۲ ساعت و ۴۴ دقیقه و ۱۴ ثانیه در سکوی سوم ایستاد.

۱۷ تیم خارجی و چهار تیم داخلی از چهار قاره جهان در سی و یکمین دوره تور نیمه حرفه ای دوچرخه سواری ایران – آذربایجان حضور داشتند.

دو تیم از اتریش، آلمان، تیم ملی هنگ کنگ، دو تیم از چین، کویت، تیم ملی مغولستان، دو تیم از مالزی، هلند، چین تایپه، تیم ملی سوریه، ژاپن، امریکا، قزاقستان، تیم پروکنتینتال ( حرفه ای ) دراپاک استرالیا به همراه چهار تیم داخلی شهرداری تبریز، پتروشیمی تبریز، پیشگامان کویر یزد و تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در این تور شرکت کردند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :