دکتر سعید نیکوخصلت، رئیس دانشکده‌ی تربیت بدنی دانشگاه تبریز برای انتخابات آتی ریاست فدراسیون کاراته ثبت نام کرد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از خبرآنلاین، این قهرمان سابق آسیا و سرمربی سابق تیم ملی کاراته در آخرین روز از مهلت ثبت نام انتخابات ریاست فدراسیون کاراته، برای به دست گرفتن سکان این فدراسیون رسما وارد گود شد.

بر اساس این گزارش، دکتر سعید نیکوخصلت علاوه بر اینکه چندین قهرمانی بین المللی را در کارنامه خود دارد، با داشتن عالی ترین مدارک آکادمیک در حوزه ورزش و سابقه ی مدیریت اجرایی یک از اصلی ترین گزینه های ریاست فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران است.

کارشناسان معتقدند، با توجه به اینکه وی در سطح بین المللی یک مربی با دانش و شناخته شده به شمار می آید، به دلیل ارتباطات گسترده ی بین المللی در فدراسیون جهانی کاراته می تواند اعتبار و جایگاه کاراته ایران را در سطح بین المللی نیز ارتقا دهد.

از فدراسیون کاراته خبر می رسد با اتمام مهلت ثبت نام کاندیداهای انخابات ریاست فدراسیون، تعداد ۲۷ نفر برای احراز این سمت ثبت نام کرده اند اما با ورود دکتر سعید نیکوخصلت در آخرین ساعات مهلت ثبت نام، زمزمه های احتمال کناره گیری برخی از کاندیداهای ثبت نام کرده به نفع وی مطرح شده است.

فدراسیون کاراته به دلیل برخی اختلافات و مشکلات مدیریتی طی سالیان اخیر با مسایلی مواجه بود اما کارشناسان عقیده دارند دکتر نیکوخصلت به دلیل روابط مناسب با تمام سطوح کاراته کشور می تواند اختلافات موجود را حل و فصل نماید.

نبود ثبات مدیریتی در رأس فدراسیون کاراته موجب شد این رشته ورزشی در سال‌های گذشته متحمل مشکلات زیادی شود.

تاکنون هیچ فردی از آذربایجان شرقی به ریاست فدراسیون‌های ورزشی کشور دست نیافته است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :