دونده ملی‌پوش آذربایجان‌شرقی می‌گوید که هدفش قرار گرفتن بر روی سکوی المپیک ریو است.

سجاد هاشمی در خصوص آخرین وضعیت برنامه های تمرینی خود اظهار کرد: حدود یک ماه است که به تبریز آمده ام تا تمرینات هوازی را در تبریز انجام دهم و برنامه آینده‌مان حضور در اردوی کیش و سپس شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا است.

 وی در خصوص مسابقات دو و میدانی قهرمانی آسیا خاطرنشان کرد: این رقابت ها در کشور قطر انجام می شود و اولین حضورمان برای کسب سهمیه المپیک ریو است که ۳۰ بهمن ماه آغاز می شود.

 هاشمی افزود: پس از این رقابت ها، ۱۲ مسابقه دیگر در تقویم کاری داریم که امیدوارم با کسب سهمیه المپیک، به منزله مسابقات تدارکاتی برای آمادگی بیشتر جهت حضور در ریودوژانیرو باشند.

وی گفت: مسابقات سال ۹۴ را تمام کرده ایم و امسال ۱۸ مسابقه داده ام و اولین سالی بود که این تعداد رقابت را  پشت سر گذاشتم و هدف اولم کسب سهمیه المپیک بود که متاسفانه شرایط آب و هوایی کشورهایی که در آن ها حضور یافتم، مانع کسب سهمیه تا به امروز شد.

 وی با بیان اینکه کسب سهمیه دور از دسترس نیست، ادامه داد: اکنون نیز فصل استراحت و آمادگی عمومی را طی می کنیم تا از بهمن ماه کارمان را برای کسب سهمیه المپیک ریو شروع کنیم.

 دونده مدال آور آذربایجان شرقی تاکید کرد: هدف اصلی من حضور در فینال المپیک ریو است و سعی خواهم کرد که در این المپیک به روی سکو بروم.

به گزارش ایسنا، وی در خصوص وضعیت خود در رده باشگاهی گفت: طی توافقاتی که کرده ایم، قرار است این فصل را در تیم شهرداری حضور داشته باشم. این تیم از هر نظر بسیار خوب است و شهردار محترم نیز شخصاً پیگیر سهمیه المپیک هستند و با شرایطی که امسال موجود است و تنها دو یا سه ورزشکار شانس کسب سهمیه دارند، دید مسئولان باشگاه روی من بسیار مثبت است و امکانات خوبی در اختیارم قرار داده اند و امیدوارم بتوانم جواب لطف هایشان را بدهم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :