قاسمی نژاد اظهار داشت: رسول خطیبی از نیم فصل سال گذشته به تیم اضافه شد. وی به شدت در کار خود جدی است و با کسی شوخی ندارد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: امین قاسمی نژاد بازیکن تیم ماشین سازی تبریز، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص چهار هفته ابتدایی لیگ گفت: چهار هفته اول لیگ به خاطر شرایط بدنسازی که در پیش داشتیم، نتوانستیم آنطور که باید و شاید نتیجه بگیریم. ولی خداراشکر رفته رفته از لحاظ بدنی به شرایط ایده آل رسیدیم که متأسفانه باز به تعطیلات خوردیم.

وی ادامه داد: با استراحتی که در تعطیلات داشتیم بدنهایمان به حال اول برگشت ولی کادر فنی با برنامه ریزی خوبی که داشت، در این چند روز تمرینات منظم و پشت سرهم خوبی را سپری کردیم و از دیروز نیز اردوی پنج روزه ای برپا کرده ایم تا خود را برای بازی با استقلال آماده کنیم.

قاسمی نژاد عنوان کرد: هفته اول و دوم توانستم تا حدودی به تیم کمک کنم ولی بعد با مصدومیت نسبتا شدیدی از ناحیه مچ پا مواجه شدم که در بازی با تراکتورسازی نیز نیم ساعتی که بازی کردم با بیست درصد آمادگی در زمین حضور داشتم و از شرایط بدنی به هیچ عنوان آماده نبوم. با کمک تیم پزشکی و دکتر قیامی عزیز در این چند روز باقی مانده به بهبودی کامل برسم.

وی در خصوص کار با رسول خطیبی تصریح کرد: حاج رسول از نیم فصل سال گذشته به تیم اضافه شد. وی به شدت در کار خود جدی است، با هیچ کسی شوخی ندارد و همین موضوع نیز برایم خوشایند بود و می توانم بگویم که خیلی چیزها از حاج رسول یاد گرفته ام. با تلاشی که کادر فنی، بازیکنان و کادر مدیریتی داشت تیم لیگ برتری شد. امیدوارم امسال نیز با ادامه همین روند بتوانیم نتیجه بهتری در شأن نام ماشین سازی کسب کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :