اخباری مبنی بر جدایی علی افضل از سرمربیگری تیم فوتسال مس سونگون و جایگزین کردن وی با یک مربی بومی به گوش می رسد.

به گزارش تبریزمن به نقل از پایگاه خبری فوتسال، موج بومی شدن تیم های ورزشی و بخصوص تیم های فوتبال آذربایجان به رشته فوتسال و باشگاه مس سونگون نیز رسیده است و این روز ها زمزمه های جدایی علی افضل، سرمربی این تیم و مذاکراتش با گیتی پسند برای بازگشت به این باشگاه به گوش می رسد.

در این میان، مسئولان و مردم نیز که به طرق مختلف از بومی شدن تیم های ورزشی استان حمایت کرده اند، از جایگزین نمودن افضل با یک مربی بومی استقبال کرده و خواهان استفاده از پتانسیل و کیفیت بالای مربیان و بازیکنان بومی شده اند.

شاید چرخیدن دهان به دهان این امر در بین فوتسال دوستان تبریزی ، یکی از دلایل دور شدن افضل از مس و نزدیک شدن وی به گیتی پسند باشد ولی در کنار  آن اصفهانی الاصل بودن ، روابط صمیمانه با جنتی مدیرعامل جدید باشگاه گیتی پسند و استقبال ورزش دوستان اصفهانی در فضای مجازی نیز نقش بسزایی در انتقال احتمالی ولی پر قوت افضل به گیتی پسند خواهد داشت .

حال با این شرایط به نظر می رسد باشگاه مس سونگون برای تحقق درخواست ها در جهت بومی سازی، پای رضایت نامه افضل را برای انتقال به گیتی پسند امضا کند که در این صورت می توان از مربیانی چون اسماعیل تقی پور سرمربی بومی و سابق مس سونگون به عنوان گزینه جدی هدایت لاله های نارنجی آذربایجان در فصل پیش روی لیگ برتر فوتسال نام برد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :