به گزارش تبریزمن، تیم فوتبال تراکتورسازی که در گروه C لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد در نخستین بازی خود از ساعت ۱۶ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف الجزیره امارات رفت و در یک بازی یکطرفه و پرگل با نتیجه ۴ بر صفر به برتری رسید.

سانتر ایرانپوریان از سمت راست را فرزادحاتمی با ضربه سر برای بختیار رحمانی ساخت تا این بازیکن بتواند با یک ضربه روپا گل اول بازی را به ثمر برساند.

ضربه کرنر سروش رفیعی را شجاع خلیل زاده با یک ضربه سر زیبا به گل دوم تراکتوری ها تبدیل کرد.

اوت دستی بلند سینا عشوری بعد از ضربه فرزادحاتمی با ضربه شفیعی به سمت دروازه شلیک شد اما دفاع امارات  آن را برگشت داد، توپ برگشتی را بازهم حاتمی زد که دروازه بان امارات آن را نصفه و نیمه گرفت و درون دروازه مهدی شریفی با یک ضربه آرام دروازه اماراتی ها را برای بار سوم باز کرد.

اشتباه جمعه دفاع اماراتی ها با هوشیاری بختیار او را در موقعیت تک به تک قرارداد و بختیار توانست با یک ضربه دقیق دروازه الجزیره را باز کند.

با توجه به تساوی ۲ بر ۲ الهلال و پاختاکور در دیگر دیدار این گروه تراکتورسازی در روز اول مسابقات در صدر جدول قرار گرفت.

ترکیب تراکتورسازی:

محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، محمد ایران‌پوریان، شجاع خلیل‌زاده، سعید آقایی، سینا عشوری، سروش رفیعی، بختیار رحمانی (۸۲ ایوب کلانتری)، آگوستو سزار (۴۶ مهدی شریفی (۲+۹۰ آلویس نانگ))، فرزاد حاتمی و مهدی کیانی

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

ترکیب الجزیره:

علی خسیف، مسلم فایز، علی احمد مبخوت (۷۵ احمد حسین الهاشمی)، پارک جونگ وو، تیاگو نوس، سالم رشید، یعقوب یوسف (۵۸ شاهین سرور)، محمد عبید، فارث جمعه، آنجل لافیتا و کنوین جونز (۷۸ سلطان سعید)

سرمربی: هندریک تن کاته

اخطارها:

محمد ایران‌پوریان و فرزاد حاتمی از تراکتورسازی / مسلم فایز، سالم رشید و آنجل لافیتا از الجزیره


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :