مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی خبر داد: به دنبال واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پراید در جاده مرند-جلفا، راه روستائی میاب، راننده جان باخت و سرنشین راهی بیمارستان شد.

به گزارش تبریزمن، حبیب حسینقلی زاده گفت: این سانحه ساعت ۸:۴۰ امروز به اپراتوری فوریت‌های پزشکی مرند مخابره شد و طی آن تکنسین های پایگاه اورژانس ۱۱۵ عریان تپه به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: تکنسین‌های اعزامی مرگ راننده ۴۴ ساله را تائید و سرنشین ۲۶ ساله را با انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان مرند انتقال دادند.

حسینقلی زاده گفت: عدم رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی و نبستن کمربند ایمنی در حوادث ترافیکی آمار بسیار بالای مصدومین و کشته ها را در می‌گیرد.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی یادآور شد: در سوانح جاده ای، واژگونی ها در صدر هستند و ارتباطی به نوع خودرو ندارد، که مطمئنا با رعایت  موارد ایمنی و راهنمائی رانندگی، شاهد کاهش این حوادث و تلفات خواهیم بود.

به گفته سرهنگ جواد ناموران، رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی تخطی از سرعت مطمئنه و بی مبالاتی اداره ایمنی و ترافیک راه و شهرسازی به دلیل رعایت نکردن نکات ایمنی، به صورت مشترک، منجر به وقوع این سانحه رانندگی شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :