به گزارش تبریزمن، دو تیم شهرداری تبریز و گل گهر سیرجان فردا ( سه شنبه) و از ساعت ۱۶:۴۵ در استادیوم بنیان دیزل شهر تبریز در دیداری بسیار حساس به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف سه تیم سقوط کننده به لیگ پایین تر مشخص شود.

شاگردان خداداد عزیزی که اوایل نتایج بسیار خوبی کسب کرده و تا رده هفتم جدول رده بندی نیز بالا آمده بودند، هم اکنون با تساوی ها و باخت هایی که در هفته های اخیر با آن مواجه شدند، در آستانه سقوط به لیگ پایین تر و از دست دادن سهمیه مهم لیگ یکی خود می باشند، سهمیه ای که سال آینده به ماشین سازان منتقل شده و با قوای بیشتری برای حضور تیم سوم استان در رقابت های لیگ برتر با رقیبان مسابقه خواهد داد.

DSC_1478

شهرداری تبریز هم اکنون با بیست و یک امتیاز از بیست بازی در رده دهم جدول رده بندی رقابت های گروه ب لیگ دسته یک قرار داشته و با توجه به شرایطی که دیگر تیم ها دارای آن هستند دیدار آخر شهرداری، یعنی دیدار روز آینده این تیم مقابل گل گهر سیرجان نقش تعیین کننده ای برای مشخص شدن تکلیف سه تیم سقوط کننده به دسته پایین تر خواهد داشت.

هم اکنون در رده ی بالاتر از شهرداری تیم راهیان کرمانشاه قرار گرفته که با انجام تمام ۲۱ بازی خود و کسب ۲۱ امتیاز با تفاضل گل منفی چهار، سرنوشت خود را به طور کامل در دستان بازیکنان شهرداری تبریز می بینند.

تیم تبریزی در صورتی که مقابل دیدگان هواداران فوتبالدوست حاضر در استادیوم بنیان دیزل بتواند برابر گل گهر سیرجان به برتری رسیده و یا یک امتیاز نیز کسب کند، با توجه به تفاضل گل مثبت یک خود خواهد توانست در رقابت های لیگ یک باقی بماند و تیم کرمانشاهی را راهی دسته پایین تر کند. اما در صورت شکست کار شهرداری تمام شده و سال آینده باید با نام ماشین سازی در رقابت های دسته دو به رقابت با حریفان بپردازد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :