مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز از ابراز محبت ارسال کنندگان پیام های تبریک به این باشگاه تشکر نمود.

به گزارش تبریزمن به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، غلامرضا سمندر با قدردانی از ابراز لطف تمامی عزیزانی که با پیام های خود، کسب عنوان اخلاق مدارترین باشگاه ایران توسط گسترش فولاد را تبریک گفتند، تشکر کرد.

سمندر، کسب این عنوان را حاصل تلاش تمامی ارکان باشگاه در طول فعالیت هشت ساله، دانسته و تصریح کرد: در وهله اول حمایت های بی دریغ و رهنمود های مالک باشگاه و سیاست گذاری هیأت مدیره ، عامل تعیین کننده خط مشی باشگاه گسترش فولاد تبریز در این زمینه بوده است.

غلامرضا سمندر با اشاره به پیام های محمدرضا زنوزی و حمید حسین زاده بعنوان مالک و رییس هیئت مدیره باشگاه گسترش فولاد تبریز، اظهار داشت: هدف گذاری باشگاه در امر توجه به ارزش های اخلاقی همواره در اولویت سیاست گذاری گسترش فولاد از بدو فعالیت قرار دارد و با کسب این افتخار، مسئولیت مان در این زمینه بیش از پیش خواهد بود.

مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد تبریز همچنین با تشکر از رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز و رییس هیات فوتبال استان، همراهی و حمایت همیشگی آنان در کنار هواداران پرشور فوتبال تبریز را عامل انگیزه برای موفقیت قلمداد کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :