مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد تبریز از مطرح شدن موضوع بدهی های باشگاه های فوتبال انتقاد کرد.

غلامرضا سمندر درخصوص قرعه تیم  فوتبال گسترش فولاد در فصل پانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: هیچ قرعه ای در مسابقات فوتبال نمی تواند آسان تلقی شود و به هر حال تمامی تیم ها برای کسب بهترین نتیجه راهی میدان می شوند و از این رو  نباید قرعه کشی مسابقات این .فصل را مطلوب قلمداد کرد

سمندر در ادامه افزود: اما با توجه به شرایط قرعه مسابقاتی گسترش فولاد در دو فصل اخیر لیگ برتر، در این فصل شرایط به نسبت خوبی را در پیش رو داریم.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز در واکنش به مطرح شدن موضوع بدهی باشگاه های فوتبال در روزهای اخیر، گقت: بیان این موضوع مصداق بارز مَثَل “همه را با یک چوب زدن” است.

غلامرضا سمندر به تشریح این موضوع پرداخت و اضافه کرد: مطرح کردن این بحث که تمامی تیم های حاضر در لیگ برتر بدهی معوق دارند و بدهی  چند میلیونی یک باشگاه را که اتفاقاً تسویه هم شده، در کنار، بدهی های میلیاردی باشگاه های دیگر قرار می دهند، به دور از انصاف و اخلاق حرفه ای است .

سمندر با تاکید بر اینکه باشگاه گسترش فولاد تبریز همواره در تمامی ادوار فعالیت خود، به بهترین نحو مطلوب مطالبات طرف حساب های خود را پرداخت نموده است، ابراز داشت: باشگاه گسترش فولاد بعنوان نماینده بخش خصوصی، بهترین کارنامه را در موضوع پرداخت بدهی ها دارد و هیچ پرونده ای در این خصوص برای باشگاه گسترش فولاد مفتوح نیست.

غلامرضا سمندر با ابراز ناراحتی از عدم تفکیک شرایط باشگاه ها در موضوع بدهی های معوق اظهار داشت: نباید ذهنیت غالب جامعه را به سمتی جهت داد که در این قبیل موضوعات تمامی باشگاه با یک نگاه متصور شوند و خشک و تر با هم بسوزند.

مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد تبریز با اظهار امیدواری  نسبت به بهبود شرایط پیش آمده برای باشگاه های فوتبال ، عنوان داشت: وضعیت اقتصادی باشگاه های فونبال به حد کافی شرایط را برای فعالیت باشگاه دشوار کرده است و ، مسئولان امر حدالامکان باید دلگرمی مدیران باشگاه ها را برای تدوام فعالیت جلب کنند تا شرایط را به شیوه مطلوب، بهبود سازند


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :