رییس شورای اسلامی شهر تبریز، برگزاری سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تبریز را گامی در راستای استقبال هرچه بهتر از تبریز ۲۰۱۸ دانست.

به گزارش تبریزمن، دکتر شهرام دبیری، در مراسم افتتاحیه لولین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تبریز، با اشاره به اهمیت برگزاری این دوره از سمپوزیوم در سطح بین المللی، گفت: حضور چشمگیرهنرمندان داخلی و خارجی در این سمپوزیوم، مایه خرسندی شورای شهر و شهرداری و شهروندان تبریز است و در عین حال، نشان از اهمیت آن در محافل هنری جهان دارد.

nejati (31 of 38)

وی اضافه داد: شهرداری تبریز و به ویژه سازمان زیباسازی شهرداری، با تدارک این دوره از سمپوزیوم در سطح بین المللی، به استقبال تبریز ۲۰۱۸ رفته اند و در حقیقت این سمپوزیوم، مقدمه ای برای پذیرش گردشگران داخلی و خارجی در تبریز و فرصتی برای معرفی چهره هنری و فرهنگی این شهر است.

رییس شورای اسلامی شهر، در ادامه، به بیان مزایای برگزاری چنین برنامه هایی پرداخت و تصریح کرد: علاوه بر این که تبریز به عنوان یک شهر هنردوست در مجامع هنری جهان و بین هنرمندان اقصا نقاط دنیا شناخته می شود، نصب آثاراین سمپوزیوم در پارک ها و نقاط مختلف شهر، بر زیبایی شهر خواهدافزود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :