به گزارش تبریزمن، برنامه ۱۹ بهمن نود با محوریت مرور مسابقات هفته ۱۸ و ۱۹ لیگ برتر فشرده تر از همیشه از ساعت ۲۲:۳۲ دوشنبه از شبکه سه آغاز شد.

سوال مسابقه پیام کوتاه درباره انتخاب بهترین بازیکن جوان فوتبال ایران پخش شد. مجری برنامه نود اعلام کرد احسان پهلوان خیلی به این گزینه ها نزدیک بود و می توانست در نظرسنجی قرار بگیرد، ملاک ما برای قرار گرفتن در این نظرسنجی هم بازیکنانی بودند که می توانند سال آینده در المپیک بازی کنند.

1

با پخش آخرین آمار نظرسنجی برنامه این هفته نود پس از دو ساعت و ۱۲ دقیقه به پایان رسید. در پایان با شرکت یک میلیون و ۳۷۴ هزار نفر سردار آزمون با ۳۲،۶ درصد آرا عنوان بهترین بازیکن جوان فوتبال ایران را کسب کرد.

پس از او احمد نورالهی با ۲۶،۴ درصد دوم و علیرضا جهانبخش با ۱۵ درصد در رده سوم قرار گرفتند. فردوسی پور در اواخر برنامه اعلام کرد از جمله افراد دیگری که می توانستند بین گزینه ها قرار بگیرند علی علیپور بود که می گویند دو، سه تا شناسنامه دارد و کسی نمی داند دقیقاً چند سالش هست و به خاطر همین بین گزینه ها نبود!

محمدرضا اخباری سنگربان جوان و آینده دار تیم تراکتورسازی نیز در بین گزینه های بهترین بازیکن جوان فوتبال ایران قرار داشت که نزدیک به ۳۷ هزار رأی این نظرسنجی را به خود اختصاص داد.

7


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :